Nejlepší přizpůsobené ROM pro Galaxy S2 GT-I9100 (2013)

ve společnosti DroidViews se vždy snažíme poskytnout našim návštěvníkům to nejlepší z Androidu. Stejně jako se vám nelíbí bloatware v telefonu, držíme se zde od všech nedůležitých věcí zde. S tímto usnesením v zadní části naší mysli pokrýváme pouze ty věci, které mírají zájmy většinu praktických uživatelů. A proto jsem věřil, že bych měl sestavit seznam nejlepších přizpůsobených ROM pro Samsung Galaxy S2 GT-I9100.

Pracujeme obtížně usnadnit váš mobilní život, a to, pokud jsme založili nejlepší sérii přizpůsobených ROM, abychom zajistili, že vám můžeme pomoci jiným nebo jiným způsobem, vybrat to, co je pro vás nejlepší. Již jsme zveřejnili krátký článek (v srpnu 2013), který vyhodnotil několik z nejvýznamnějších přizpůsobených ROM pro Galaxy S2.

Je to už dlouho, protože stejně jako bylo pro nás trochu náročné aktualizovat starší příspěvek. Stejně jako z tohoto důvodu jsme tady opět s jedním nejlepším přizpůsobeným ROM pro Samsung, když nejprodávanější telefon Galaxy S2. Gadget byl nedávno aktualizován na firmware Android 4.1.2 Jelly Bean a nové funkce, které přinesly, zlepšily použitelnost telefonu. Ale ve stejnou dobu aktualizace Jelly Bean také způsobila, že gadget trochu pomaleji.

S skvělou přizpůsobenou ROM nainstalovanou v telefonu můžete nejen urychlit svůj Galaxy S2, ale také získat mnohem lepší výdrž baterie než firmware skladu. Přizpůsobené ROM jsou navíc schopny vám poskytnout mnohem více řady s tématy i mody. Mnoho návrhářů ROM má tendenci eliminovat méně nebo nevyužité aplikace zvané Bloatware ze svých ROM. Stejně tak získáte mnohem více prostoru, mnohem prázdnější berany a také rychlejší i hladký výkon.

Pokud si procházíte web, můžete objevit četné přizpůsobené ROM pro Galaxy S2, stejně jako tato hojnost ROMS vás určitě zamění a také je velmi náročné vybrat jednu velkou ROM, která vyhovuje vašemu vkusu i požadavku. Všichni Roms uvedené níže byly vyhodnoceny a objevovány mnohem lépe při rychlém výkonu i ve velké zálohování baterií. Vyhodnotili jsme nejvíce mluvené o 13 románech a také jsme si vybrali spoustu skvělých pro vás.

Root Your Samsung Galaxy S2

Vezměte prosím na vědomí, že abyste mohli nastavit přizpůsobenou ROM na vaší Samsung Galaxy S2, měli byste ji nejprve zakořenit. Kromě toho také vyžadujete nastavení přizpůsobeného uzdravení, jako je ClockworkMod nebo TWRP na gadgetu, protože přizpůsobený ROM nebo mod potřebuje přizpůsobené zotavení. Pokud jste již zakořenili svou Galaxy S2, proveďte to nyní a pomocí našich jednoduchých kořenových tutoriálů z dodržování odkazu.

Jak zakořenit Samsung Galaxy S2

Také si přečtěte

Co dělat dříve a po instalaci ROM

Jak nastavit přizpůsobené ROM na Galaxy S2 GT-I9100:

Přípravy

Stáhněte si preferovaný přizpůsobený ROM a Google Apps (pokud je to použitelné) ZIP balíček zdola a také zkopírujte data do vnějšího úložiště SD karty na vaší Galaxy S2. Neztažte zip.

Zálohujte své aplikace, kontakty, zprávy a všechna ostatní data uložená na vnitřním ukládání telefonu. Můžete zálohovat prakticky cokoli, co využíváte tyto zcela bezplatné záložní aplikace pro Android, bude zálohování velmi snadné.

Nabijte baterii telefonu na nejméně 60% úroveň.

Zapněte ladění USB na vaší Galaxy S2 z Nastavení> Volby návrhářů a také zkontrolujte pole.

Kroky instalace: Nyní dodržujte dodržování kroků důkladně a nastavení přizpůsobené ROM v telefonu-

Zkopírujte ROM a data GAPPS do svého telefonu mimo SD.

Vypněte gadget a spusťte jej do režimu hojení CWM: stiskněte a také podržte svazek UP + domácí klíče současně a poté stiskněte tlačítko napájení. Udržujte tři tajemství stisknuto až do spouštěcí obrazovky s lomem „Samsung Galaxy S II“ bliká dvakrát dodržovaná obrazovkou, jako je tato:

Pomocí hlasitosti a napájecí tajemství posouvají a také vyberte možnost/soubor uvnitř režimu hojení.

DŮLEŽITÉ: Nezapamatujte si, abyste vytvořili zálohu vaší současné ROM, abyste se ujistili, že jej můžete vrátit později v situaci, kterou se vám nelíbí nová ROM nebo v určitém okamžiku během instalačního postupu.

Po dokončení zálohy se vraťte zpět do primární nabídky a přejděte dolů na „Vymazat data/tovární resetování“ a také ověřte výběr.

Dále přejděte na „Otřete oddíl mezipaměti“ a také promažte.

Nyní otevřete volbu „Advanced“ a také „Otřete mezipaměť Dalvik“

Po provedení 3 ubrousků, jak je vysvětleno výše, vraťte se do primární nabídky v léčení a také vyberte „Nainstalovat zip ze SDCard> Vybrat zip z SDCard“. Přejděte na data ROM a vyberte je.

ROM bude nainstalován nyní. Počkejte, až bude instalace dokončena.

Pokud ROM také potřebuje nainstalovat aplikace Google, vyberte možnost „Nainstalovat zip ze sdcard> Vyberte Zip ze SDCard“ znovu a také nastavte balíček Gapps Packnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post