HTC 11 a budoucnost HTC na trhu smartphonů

HTC je výrobce, který byl tam ideální s nejlepšími z nich od samého začátku, pokud jde o chytré telefony. Byly chvíle, kdy se chytré telefony začaly stydlivě představovat na zvědavém a přesto otevřeném trhu. V té době byla HTC mezi prvními společnostmi, které přicházely s velkými konkurenčními smartphony Android, které soupeřily s úsilím Apple a jejich zařízení iPhone.

Dnes, s mnoha společnostmi, které se týkají moci a nasycení trhu, je pro společnosti, jako je HTC, těžší a těžší udržovat uživatelskou základnu a zisk. Tchajwanský výrobce byl ve skutečnosti v poslední době na poměrně těsném místě a snaží se zůstat nad vodou.

Jejich poslední vlajkové lodi na trhu to ve srovnání s konkurencí neudělalo úžasné a HTC kvůli tomu nesmírně trpěla. Toto období sucha přichází po obrovském úspěchu smartphonu HTC One, což svědčí o skutečnosti, že HTC může kdykoli vytvořit mimořádné zařízení.

To nás vede k otázce: Bude HTC schopen vytáhnout se z bahna a zajistit nejlepší místo v letošním závodě chytrých telefonů? Jak dramatické, jak by to mohlo znít, může na tom samotná budoucnost společnosti záviset.

Co můžete očekávat?

Dosud nejsou žádné určité podrobnosti týkající se DE nadcházející vlajkové lodi HTC 11, ale na základě současného stavu trhu můžeme učinit několik předpokladů. Pro začátek pojďme mluvit o 4K CRAZE, která převzala technologický průmysl. Pokud chce HTC, aby své nejnovější prémiové zařízení obdrželo jakoukoli šanci, pravděpodobně bude zahrnovat 4K schopnosti, aby vyhovovaly současné trendy.

Kromě toho můžete pravděpodobně očekávat podporu technologie VR. Vzhledem k zvyšování zájmu o VR by to ve skutečnosti bylo škoda, že by HTC nepřidal do svého zařízení. Vzhledem k tomu, že to byl jeden z prvních tvůrců náhlavních kol VR s HTC Vive, nemělo by být příliš těžké přidat tuto funkci do smartphonu pro HTC.

Když jde o zpracování, dohoda společnosti Samsung s Qualcomm vylučuje šanci, že nový procesor Snapdragon 835 běží na HTC 11. Jak bylo řečeno, že můžeme vidět, jak se Snapdragon 821 zaujal, a také minimálně 6 GB RAM. Zatímco někteří považují 6 GB RAM za přehánění, mnoho výrobců se drží tohoto čísla.

Přečtěte si dále: Zajistěte, aby vaše zařízení Android vypadalo úžasně s instalačním programem Swift

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post