5 nejlepších loveckých her pro Android pro lov lovců

je s největší pravděpodobností nejstarším sportem pochopeným lidstvem. Tehdy to samozřejmě nebyl přesně sport, ale někteří lidé o tom teď přemýšlejí. Možná se vám to nelíbí, může se vám to líbit, ale nevypadá to, že se brzy zastaví. Pokud však nechcete hledat živé věci, ale líbí se vám, možná vám lovecká videohra může nabídnout zábavu. Právě zde je několik nejlepších loveckých her pro Android.

1. Obrovský lovec

[GooglePlay url = ””]
Jak můžete z propagačního videa s největší pravděpodobností říct, obrovský Hunter není rozumnou loveckou hrou. Je to arkáda, kde hrajete jako vůdce kmene, který je samozřejmě lovcem. Chodíte hledat a přinést jídlo svým lidem pomocí řady zbraní i taktiky. Existuje děj, který Devs přemýšlejí o působivé, žebříčku a také o dalších věcech. Může to být zábavný zabiják na krátkých sezeních, ale nebudete na něm nepřetržitě stát.

2. Divoký lov

[GooglePlay url = ””]
Divoké vyhledávání je jednou z nejlepších loveckých her na Androidu a to je také jeden z důvodů, proč je to také jeden z předních. Je to také extrémně rozumný lov rukojeti s opravdovými místy i opravdovými zvířaty. Ve hře existuje řada divokých zvířat. Podobně místa ve hře fungují různé mapy z různých zemí. Rovněž přidává některé další vrstvy problému, jako je déšť nebo vítr.

Stejně jako jakýkoli typ hry zdarma, shromažďujete a také upgradujete své zbraně, ale můžete místo toho zaplatit, až místo toho urychlí proces. Bitva PvP nebo Player vs Player je také funkcí hry.

Nenechte si ujít: 10 nejlepších telefonních volání odpovědnosti Mobilní alternativy

3. Deer Hunter 2018

[GooglePlay url = ”″]
Deer Hunter 2018 je jednou z řady her Glu s názvem. Stejně jako Wild Hunt můžete prohledat všechny typy různých zvířat po celém světě vystupujícím na různých místech „od Aljašky do Zimbabwe“. Hra se snaží být opravdu obtížně v tom, že je co nejpříjemnější a představuje grafiku, která je na mnohem lepším konci spektra.

Má integraci úspěchů Google Play, takže pro své lovy vytváříte trofeje. Cílem je prohledat nejvýznamnější zvířata, která můžete najít. I když se musíte také pokusit a také se nebudete lovit. Ano, hra má také predátory, kteří by vás chtěli také hledat, což z něj dělá mnohem zajímavější.

4. Dino Hunter

[GooglePlay url = ””]
Skutečná zvířata jsou zábavná a také existuje široká škála, ale chápete, co je mnohem zajímavější? Dinosauři. Dino Hunter vás vezme do světa dinosaurů, kde můžete prohledat tato předhistorická zvířata. Kromě toho se jedná o běžnou loveckou hru zdarma, hodně, jako je ta diskutovaná výše. Ve hře získáte jiný typ zbraní i upgrady, které vám pomohou být mnohem lepším lovcem.

5. Pokemon Go

[GooglePlay url = ””]
Ne vaše běžná lovecká hra, stejně jako někteří lidé o tom nemusí myslet na loveckou hru. Je to však typ všech aspektů jednoho, s výjimkou zabíjení. Cestujete po světě a také prohledáváte Pokemon, ne zabíjet, ale místo toho chytit. O hře však s největší pravděpodobností nerozumíte. Chytíte Pokémona, účastníte se bitvy i tak. I když to nemůžete hrát na gauči, což z něj dělá mnohem rozumnější loveckou hru, než by četný by chtěl.

Přečtěte si další: 10 nejlepších aplikací pro rozšířenou pravdu pro Android

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post