Android Auto získává RCS, podporu skupinových zasílání zpráv, vylepšení uživatelského rozhraní, více

Android Auto a Android Automotive jsou mírné variace stejného tématu, a to je usnadnit lidem získávání informací a přijímat hovory při jízdě a přijímat hovory při jízdě a přijímat hovory při jízdě a přijímat hovory při jízdě a přijímat hovory při jízdě nebo přijímat hovory při jízdě nebo přijímat hovory a přijímat hovory a přijímat hovory a přijímat hovory a přijímat hovory. , vše při pobytu v bezpečí.

To je všechno dobré myšlení, ale ani jeden z nich nebyl ten hit, který by se někdo z nás líbil a totéž lze říci o alternativě Apple, CarPlay. Google se přesto stále zapojuje a dnes oznámila změny v Automobilu Android Auto i Android.

Skutečná zpráva je však zaměřena na Android Auto, kde se uživatelé mohou těšit na úplnou podporu zasílání zpráv RCS, která bude svázána s asistentem Google. To samo o sobě by mělo udělat skupinové zprávy na cestách a ve větru, něco, co bylo dosud notoricky špatné. Kromě zpráv Google také přidává lepší podporu pro vyhledávání médií, což umožňuje „mediální aplikace přímo integrovat své výsledky do Android Auto“.

K dispozici je také uživatelské rozhraní, které se také trochu kopíruje.

Například procházející obsah je umístěn vpředu a střed, jakmile otevřete aplikaci, což vám umožní snadno rozpoznat a rychle začít poslouchat písně a podcasty.

Nová dohoda s Volvo také uvidí Android Auto nativně postavit do rozhraní některých jeho automobilů. To znamená, že automobily získají výhody spuštění Androidu, aniž by bylo nutné, aby byl telefon spárován. Volvo i Google oznámily, že Mapy Google, asistent Google, a co je důležité, obchod Google Play přijde do systému Infotainment Sensus Sensus.

Partnerství společnosti Volvo Cars se společností Google dále posílí způsob, jakým zákazníci Volvo spolupracují a interagují se svými vozy. Aplikace a služby vyvinuté společností Google a Volvo Automobiles jsou zabudovány do automobilu a v obchodě Google Play jsou k dispozici tisíce dalších aplikací, které jsou optimalizovány a přizpůsobeny pro automobilové systémy založené na Androidu.

Vzhledem k tomu, že příští generace Sensus bude běžet na Androidu, budou nové aplikace a aktualizace softwaru k dispozici v reálném čase a lze je automaticky použít. To umožňuje budoucím automobilům Volvo reagovat na potřeby zákazníků a nabízet řidičům aktuální informace a prediktivní služby.

Se vší silou Android Auto, ale bez nutnosti spárování telefonu Android, by to mohl být nejlepší tah Google ve světě systémů v automobilu.

Můžete také chtít vyzkoušet:

WhatsApp havarujete dnes na Android? Zde je důvod, proč [Black Dot Crashes Bug]

PUBG Mobile 0.5.0 APK, iOS Stáhnout verzi anglické verze je bezprostřední

Stahování: iOS 11.4 Beta 4 IPSW & OTA, TVOS 11.4, WatchOS 4.3.1, MacOS 10.13.5

Poznámky a změny vydání iOS 11.4 Beta 4: Co je nového v této verzi?

Útěk z vězení iOS 11.3.1: SEP kompatibilní s iOS 11.3, tady je to, co to znamená pro budoucí útěk z vězení

Útěk z vězení iOS 11.3 / 11.3.1 / 11.2.6 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11.3.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA s opravou pro opravu obrazovky třetích stran

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post