Nový herní řadič společnosti Anker pracuje s telefony iPhone a telefony Android

Anker odhalil nový herní ovladač, který bude fungovat dobře jak s telefony iPhone, tak s telefony Android. Nový mobilní ovladač mobilních her PowerCore může mít název Loooong, ale s vestavěnou baterií 6 700 mAh a elegantními úchopy by to mohl být docela skvělý doplněk k vašemu mobilnímu hernímu arzenálu.

Samotný gadget má jak porty USB-A, tak i USB-C a nabídne pouhých 36 $.

Vstup do kódu speciální diskontní sazby však právě teď zlepší náklady ještě mnohem lepší – ušetříte asi 20% a zaplatíte jen 27,99 $.

KOUPIT: Anker Powercore Play 6k Mobile Game Controller: 27,99 $ s kódem Anker1254 | Původní cena 36 $

Tady je také hromada, která se vám líbí, počínaje pravdou, kterou lze herní ovladač také použít jako přenosná nabíječka.

Vyrobeno pro hraní: Kombinuje přenosnou nabíječku s ergonomickým stylem gamepad, aby prodloužila hrací dobu a zároveň poskytovala pohodlný kapesní herní zážitek.

Hrajte déle: schopnost 6 700 mAh poskytuje více než jediný poplatek široké škále telefonů včetně Samsung S9 a iPhone X. Propojte svůj gadget s buď z 15W USB nebo USB-C portů a začnete se nabíjet.

Chladicí design: Výkonný vestavěný ventilátor pracuje, aby se při hraní snížil teplé, a brání se přehřátí telefonu i během nejvíce legendárních herních relací.

Tento kód diskontní sazby nebude trvale trvale vydržet, že je to zavedení speciální. Navrhujeme, aby se nyní objednali, aby se zabránilo frustraci – to se zdá jako vynikající metoda hraní her na cestách a zároveň ušetří výdrž baterie ve stejnou dobu.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si odkazy IOS 14 Beta 1 IPSW a také nastavení na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

iOS 14 beta 4 datum vydání ke stažení: Zde je kdy očekávat

Stáhnout: iOS 14 Beta 4 IPSW odkazy, iPados 14 Beta 4 vydáno

IOS 14 Beta 4 OTA Profil Data Stahování vydaných bez účtu Dev, zde je přesně to, jak to získat

Útěk z vězení iOS 13.6 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak

Útěk z vězení iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, více využití UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

Stáhnout: iOS 13.6 Final IPSW odkazy, aktualizace OTA vydaná pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 13.5 Bez nebo bez počítače, tady je jak

Apple Watch EKG App Hack: Povolit nás mimo nepodporovanou zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post