Praktický: Proč se mi líbí to, co chromecast prostředky

jsem měl ruce na tomto chromecastu pro prakticky týden, stejně jako se mi líbí. Roky zpět jsem hackoval svůj první Xbox po vidění [Kevin Rose] Udělejte to na spořiče obrazovky (dělal jsem hardware mod, to je však bezvýznamné). Proč jsem to udělal? Abychom zajistili, že mohu spustit mediální centrum Xbox, předchůdce XBMC. Protože pak jsem snil o gadgetu, který může být visel na zadní straně televize se suchým zipem, stejně jako běh XBMC. V podstatě se tam dostali s malinovou pi, avšak Chromecast je forma-faktor, který jsem vždycky představil. To mi umožňuje zobrazit Netflix, zatímco RPI běží XBMC. Dva se shodují v nebi za sto dolarů.

Proto se mi líbí chromecast gadget sám, nicméně větší fotografie je, že mám rád to, co znamená. Čtení si přečtěte, co tím myslím.

Sousedství vývojářů

Ne, není to otevřené hardware nebo dokonce otevřený software; Obě věci, které jsem hodnotu. Nicméně Google pozval sousedství, aby pomohl vedení budoucnosti zařízení tím, že nabídne API, stejně jako dostat nějakou zdání dokumentace pro návrháře nejlépe od začátku. To je v ostrém kontrastu s designem Apple Living Space Company Design, který má Apple TV uzamčeno z jakéhokoliv typu doplnění aplikace třetí strany. Advanted, Google ukládá embargo o vydání projektů zřízených sousedství, nicméně, jak to pochopím, že je to produkt SDK, který není dokončen, stejně jako oni nechtějí, aby byly brzy práce poškozeny požadovanými změnami.

Rozbíjení zahradních hradeb

Kromě tohoto pozvání návrhářům se mi líbí, že hmotnost mocného g může nutit ruku hardwaru i vývojářů softwarových aplikací. Nemám ráda udržet ragging na jablko, nicméně ještě významnější nevýhodou jejich systému je, že pouze gadgety Apple hovoří s jinými zařízeními Apple. Google (číst: YouTube), stejně jako Netflix zahrnoval schopnost spravovat Chromecast ve svých aplikacích IOS. Teď, když Hulu učinil prohlášení, že Hulu Plus podpora přichází, že jsem rád slyším, že budou tlačit také univerzální podporu. To se přiblíží na podpatcích Google Rolling Out Hangouts, kteří vezmou myšlenku FACEETIME – pouze zkušenosti s jablečným zařízením – stejně jako je nabízeno všem moudrým telefonům a počítačům doufejme, že tyto tlačí budou mít za následek budoucí hardware i Aplikace, které je spravují dobře se všemi typy zařízení.

GIST toho

Takže skutečně je to implikovaný směr pro mediální trh, který mě činí přijmout koncept Chromecast. Je zavřená tam, kde to musí být (Netflix je binární aplikace, která chrání jejich aktiva). Je otevřeno tam, kde to může být, poskytuje devs nástroje, které vyžadují, aby zjistili, co bude jistě nové funkce objevené v CHROMECAST V2. Stejně jako to pomáhá ještě více ověřit, že nákladný moudrý telefon – bez ohledu na značku – zaplatili jste za to, co dělá nápor díla ovládáním zařízení.

Tak kde je hack? To byl rant, takže tam není hack. Nicméně jen proto, abyste se snažili snížit návrháře Embargo zde je screenshot android gadget připravený k obsazení z řady různých mediálních zdrojů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post