Apple potvrzuje, že někteří jednotlivci pro iPhone dostali varování ohledně varování ohledně sledování airtagů, nabízí dočasnou opravu

Apple ověřil, že někteří lidé trpí výstrahami Phantom Airtag, což je spustí k hledání sledovačů, které neexistují. Problém je vyvolán systémem, který má zajistit, aby lidé nebyli pronásledováni někým, kdo využívá airtag.

Když někoho dodržuje neznámý airtag, dostane na svůj iPhone upozornění, aby je varoval. Někteří však v posledních týdnech uvedli, že tato oznámení získávají a také nemohou objevit airtag – vyvolávají zmatek a starosti.

Nyní zpráva Wall Street Journal poznamenává, proč to může být.

Mapy na výstrazech Phantom Airtag sdílejí podobný vzorec: přímo červené čáry vyzařující z umístění uživatele. Pokud by se podél těchto cest pohyboval airtag (možná létající?), Překrýval by se uprostřed ulic města, procházel se stavebními zónami, dokonce i pronikavé zdi.

Apple za to nabízí mírnou perspektivní opravu, i když to není ideální. Stejně tak poznamenává, že některá falešná pozitiva mohou být pouze normou v extrémně osídlených oblastech.

Mluvčí Apple uvedl, že taková upozornění by mohla vyplynout ze signálů Wi-Fi, které dočasně zaměňovaly své služby v oblasti iPhone. Prospektivní opravou by bylo přejít na Nastavení> Ochrana osobních údajů> Umístit služby, stejně jako přepínat vypnutí i zapnutí, zatímco Wi-Fi je na iPhone povoleno. Rovněž uvedl, že ve hustěji osídlených oblastech, které měly airtagy ostatních, kteří by mohli blízké by mohly neúmyslně vyvolat nechtěná upozornění.

Lidé Apple byly využívány lidmi, kteří se snaží pronásledovat ostatní, zatímco byli dokonce spojeni s vozidly, která měla být později ukradena. Zatímco jiné sledovače produktů mohou být použity pro přesně totéž, airtagy jsou přesnější a mnohem více vysoce profilu.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si data Windows 11 Pro ISO bez produktového klíče od společnosti Microsoft

Force Download Windows 11 Zdarma upgrade právě teď, zde je přesně to, jak [tutoriál]

Jak dnes nastavit Windows 11 na Mac využívajícím boot tábor

Stáhněte si asistent instalace systému Windows 11 pro váš počítač

Jak zdarma upgradovat na Windows 11 z Windows 10

Jak vytvořit spouštěcí systém Windows 11 USB Flash Drive [Guide]

Útěk z vězení iOS 15.4.1 na iPhone a také aktualizaci stavu iPad

Stahování: iOS 15.4.1 Odkazy na IPSW, OTA Data spolu s vydáním iPados 15.4.1

Jak nastavit MacOS 12 Monterey Hackintosh na PC [průvodce]

Nejlepší iPhone 13, 13 Pro Tempered Glass Ochranitors nabízené dnes [seznam]

Nejlepší iPhone 13, Pro Max 20w USB-C Chargers [Seznam]

Top iPhone 13 Pro Max Prochlatoři nabízené k nákupu [seznam]

Nejlepší situace iPhone 13 / Pro pro zabezpečení právě teď

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 15 [průvodce]

Apple Watch EKG App Hack: Povolit nás mimo nepodporovanou zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post