Návrhy DVD napájení napájení práce

Tato prezentace opravuje napájení DVD přehrávače, ale dovednosti překračují tuto aplikaci. [Alan] nás chodí s procesem opravy napájení (přeloženo) na jednoduché jednotce spotřební elektroniky.

Samozřejmě to začíná praskáním otevřete mrtvý gadget, stejně jako ověření, že viník je napájení. [Alan] pak odstraní tu desku z podvozku, stejně jako se dostane do práce s vizuální kontrolou. Má řadu obrázků, které ukazují věci hledat; Flistered elektrolytické kondenzátory, popraskané pájky spojuje, šipky, atd. Ve své situaci je jistě zdůraznil pojistku, ale to prostě chrání hardware z ještě více škod, to není příčina. Dále zkoumá diody mostního usměrňovače. Tyto požadavky, které mají být odstraněny ze systému, který má tak učinit, který dosahuje oříznutím jednoho konce každého, jak je vidět výše. Zjistil, že dvě diody na jedné straně mostu poškodily. Po jejich výměně se snaží o novou pojistku, která okamžitě vypálí. Nicméně rychlý přepínač kondenzátorů, stejně jako on dostane věc zpět nahoru, stejně jako běh.

Pokaždé, když jsme viděli tento typ opravy práce. Jsme postavit, pokud můžeme rozvíjet vlastní zábavnou elektroniku, kterou bychom měli být schopni opravit levné gadgety, jako je tento.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post