3 Techniky pro odesílání zpráv WhatsApp pro sebe

Můžete narazit na fascinující zprávu, stejně jako chcete ji uložit. Nebo máte zprávu, kterou požadujete odeslat později i čas. Stejně tak jste v expertní konfiguraci a také musíte odeslat přesně stejnou sadu zpráv svým klientům. Ve všech těchto scénářích máte s tím dvě různé metody. Buď využijte aplikaci Memo Third Party k uložení vašich zpráv a také využívejte aplikaci Scheduler k odesílání zpráv WhatsApp později. Nebo byste tak mohli udělat i od samotného WhatsApp. stejně jako to je místo, kde výhody odesílání zpráv sami v WhatsApp lži. Tuto techniku ​​využívám pro věky a také udržuji všechny mé klíčové zprávy uložené uvnitř mého chatu. Proto v této příručce poskytneme tři různé techniky, s nimiž byste mohli posílat zprávy WhatsApp sami.

Odesílání zpráv Whatsapp pro sebe z kontaktů

Nejjednodušší ze tří. Tato technika potřebuje, abyste vytvořili svůj kontakt a odtamtud odešli zprávu. Pouze poprvé budete muset využít seznam kontaktů. Poté byste mohli rychle posílat zprávy WhatsApp ideální ze samotné aplikace. Chcete -li tak učinit, přejděte na aplikaci Kontakty a přidejte se k ní, pokud se již neuskuteční.

Poté se přejděte do produkovaného kontaktu a také klepněte na ikonu zprávy Whatsapp s telefonním číslem napsaným vedle ní. Pokud tak učiníte, přímo vám vezme obrazovku chatu WhatsApp s telefonním číslem. Může nastat, že spíše než vaše jméno prověří vaše telefonní číslo. No, to není nic o problému, abych byl spravedlivý.

Nenechte si ujít: 25 nápady WhatsApp, stejně jako techniky a využívejte WhatsApp jako profesionál

Odesílání zpráv pomocí odkazu wa.me

WhatsApp rovněž dodává kliknutí a chatujte funkci, se kterou byste mohli rychle odesílat zprávy WhatsApp každému, i když nejsou ve vašich kontaktech. Přesně stejná funkce by mohla být také použity k odesílání zpráv WhatsApp pro sebe. Přesně tak by se to dalo udělat. Hlavně z toho, vytvořte si 10 číslic mobilního čísla s kódem země, ale bez jakéhokoli typu předpony (jako +,-, 00).

Například, pokud je vaše mobilní číslo 1234567890, stejně jako jste indickým občanem, celkový počet by byl 911234567890. Pak se vydejte na a nahraďte telefonní číslo vlastním 12 číslicovým číslem (kód země+mobilní číslo). Nakonec klikněte na zprávu na obrazovce. A je to. Nyní budete přímo pořízeni na obrazovku chatu WhatsApp, ze které byste pak mohli rychle posílat zprávy sami.

Odesílání zprávy pro sebe pomocí skupiny WhatsApp

Tuto techniku ​​jsem ponechával posílání zpráv WhatsApp pro sebe na poslední, protože zahrnuje na chvíli využití dalšího telefonního čísla uživatele. Jak jste možná uhodli, vyrobíme skupinu, přidáme nového člena a poté ho následně vyloučíme. Pokud tak učiníte, také ho upozorní, že jste přidali a poté ho ze skupiny odstranili. Využijte pouze kontakt s vašimi blízkými kamarády nebo členem domácnosti.

Ale nemůžete jen přidat jen sebe do skupiny? No ne tak úplně. To je, protože WhatsApp potřebuje, abyste kromě sebe přidali alespoň jednoho člena do skupiny. Protože jste administrátorem skupiny, jste okamžitě vybráni i přidáni do této skupiny, a také z tohoto důvodu se nepočítají.

Takže, abyste vytvořili novou skupinu a posílali zprávy WhatsApp pro sebe, dodržujte níže uvedené kroky. Navíc WhatsApp má také mnohem očekávaný tmavý režim. Zkontrolujte našeho průvodce, abyste jej mohli na vaší aplikaci ideální.

Otevřete WhatsApp a klepněte na ikonu Overflow umístěnou vpravo nahoře.

V nabídce vyberte novou skupinu.

Vyberte preferovaného člena ze seznamu, poskytněte jej název i fotografii obrazovky (volitelné). Klepnutím na zaškrtnutí ověřte rozhodnutí.

Skupina bude z tohoto důvodu vytvořena. Nyní budete muset ze skupiny odstranit druhého člena. Chcete -li tak učinit, klepněte na název skupiny i v seznamu účastníků, klepněte na jednotlivce, kterého chcete odstranit.

Nakonec zvolte Eliminace a také klepněte na dobře v potvrzení. Nyní budete jediný ve skupině.

S tím zabalíme tuto příručku o tom, jak přesně posílat zprávy WhatsApp pro sebe. Poukázali jsme na tři různé techniky za to. Který z nich skončíte? Porozumějte nám v sekci komentářů níže.

Přečtěte si dále: Jak přesně reagovat na zprávy WhatsApp automaticky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post