Jsem nxt 3-bodový tester ohybu. Vložte prosím nosník.

Učení s vizuály může být velmi užitečné. Učení s návrhy z NXT Mindstorms je jen obyčejný úžasný, jako [RDSPRM] demonstruje s tímto LEGO NXT 3-bodový ohybový tester, který se vyvinul pro zavedení prváků k průhybu z ohybu a vlastnosti materiálu. Konkrétně vypočítá mladý modul využívající použitou sílu pružiny a průhybu paprsku. [RDSPRM] poskytuje úplné vysvětlení v části About of YouTube video propojené výše, ale reddit komentáře jsou určitě hodnota-přidat.

[RDSPRM] Vyvinula to od základny Storstorms Education Set (9797) a Sada zdrojů vzdělávání (9648). Každý soutěžící vydrží baterii 5 testů a měl by vytvořit přesně stejný výsledek pokaždé. Motor v popředí nastaví testovací délku paprsku a druhý motor táhne pružinu s využitím převodovky a řetězce.

Tento způsob průhybového testování je nekonvenční, jako [RDSPRM] vysvětluje. Obvykle je nosník zabalen postupně, s průhybem stanoveným v každém stavu obalu. Zde je paprsek kontinuálně zabalen. Vertikální vychýlení se stanoví s světelným senzorem, který přečte měřítko čárového kódu na paprsku, jak to prochází. Nastavení pružiny se vypočítá a používá k určení použité síly.

[RDSPRM] analyzoval fluktuaci v oktávě GNU a má grafy odečtení světelného senzoru a průhybu síly. Žádné paprsky ohýbat se svými mindstormy? Místo toho byste mohli udělat tento hrudník.

[přes reddit]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post