Opravte Blacksn0W WiFi YouTube GPS Problém na iPhone 3.1.2 Firmware

Blackra1N RC3 s BlackSN0W Unlocks iPhone 3G a 3GS běžící na iPhone 3.1.2 firmware s 05.11.07 Baseband. Ale stejně jako mnoho jiných nástrojů přichází také s podílem na problémech. Obdržel jsem spoustu e -mailů a komentářů souvisejících s problémy s WiFi, YouTube a GPS, které nefungují, když vězením iPhone 3G/3GS s Blackra1N RC3, a odemknutím s Blacksn0W na iPhone 3.1.2 firmware. Po mnoha pokusech a omylech jsem našel následující dva řešení, která jsou potvrzena, aby vyřešily všechny vaše problémy související s žádnými WiFi, aplikace YouTube nefunguje a vydání GPS.

Jak to: Útěk z vězení a odemknutí iPhone 3.1.2 Firmware s BlackRa1N RC3 (s Blacksn0W) Přečtěte si odemknutí průvodce zveřejněné zde, a zde pro útěk z vězení váš iPhone 3G a 3GS na 3.1.2 firmwaru.

Oprava č. 1: Resetování nastavení sítě

Tato oprava pochází nejlépe od samotného Geohot. Ti z vás, kteří mají problémy s WiFi, kteří se nepřipojili k nedalekému hotspotu nebo síti, by měli resetovat nastavení sítě po třech snadných krocích.

Krok 1: Na vašem iPhone 3G a 3GS přejděte na Nastavení -> Obecné -> Resetovat -> Resetovat nastavení sítě.

Krok 2: Dialog vás vyzve pomocí tlačítka „Resetování nastavení sítě“, jak je uvedeno na níže uvedeném snímku obrazovky.

Krok 3: Stiskněte toto tlačítko a vypněte iPhone pomocí tlačítka napájení nahoře a poté vysuňte telefon. Nyní zapněte iPhone tím, že znovu podržte tlačítko napájení nahoře, dokud neuvidíte logo Apple.

Resetování nastavení sítě dočasně vyřeší váš problém s WiFi. Problém se vrátí, jakmile znovu restartujete svůj iPhone. Pokaždé, když restartujete iPhone, budete muset resetovat nastavení sítě do značné míry.

Oprava #2: Nainstalujte aplikaci Push Fix

Aplikace Push Fix z Cydia se používá k opravě oznámení push na hacktivovaném firmwaru iPhone 3.1.x. Zjistil jsem, že instalace této aplikace také opravuje všechny problémy způsobené blacksn0w související s WiFi, aplikací YouTube a GPS spolu s oznámeními Push na hacktivovaných iPhone. Postupujte podle níže uvedených kroků a nainstalujte aplikaci Push Fix:

Krok 1: Nejprve resetujte nastavení sítě, jak je uvedeno v opravě #1 výše, abyste dočasně přinesli WiFi zpět. K instalaci aplikace Push Fix potřebujeme WiFi z Cydia.

Krok 2: Nyní spusťte „Cydia“ na vašem iPhone. Dotkněte se na kartě „Správa“ na dně a poté na „Zdroje“, jak je vidět na snímku obrazovky níže:

Krok 3: Dotkněte se „Upravit“ a poté na „Přidat“. Budete vyzváni k zadání zdroje adresy URL, jak je vidět na níže uvedeném obrazovce. Zadejte „“ a dotkněte se „Přidat zdroj“.

Cydia nyní automaticky aktualizuje vaše zdroje podle řady automatizovaných kroků.

Krok 4: Po dokončení instalace. Vyhledejte „Push Fix“ v Cydia a nainstalujte tuto aplikaci. Tato aplikace automaticky opraví systém oznámení push na odemčeném a jailbroken iPhone.

Krok 5: Restartujte vám iPhone.

Kredit za opravu #2 jde do naší čtenáře KenEth_C. Měl by opravit všechny problémy související s WiFi, YouTube a GPS, s nimiž se někteří z vás mohli setkat při odemčení iPhone pomocí blacksn0w.

Aktualizace 1: „Aplikace Push Fix & YouTube“ je nyní k dispozici, která opraví všechny problémy související s aplikací YouTube na firmwaru iPhone 3.1.2. Odtud najdete mnohem více podrobností.

Můžete se také podívat na následující průvodce:

Jak: Opravte svůj soubor mobilníhoInstalace na firmware iPhone 3.1.2

Jak: Jak chránit svůj iPhone Jailbroken před hackem SSH

Jak: Povolit procento baterie iPhone 3GS na iPhone 3G a iPhone 2G

Jak: Opravte oznámení push na iPhone 3.1.2 Hacktivated

Jak: Povolit hlasový ovládání iPhone 3GS na iPhone 3G a iPhone 2G

Jak: Povolte iPhone 3GS editace videa a role videokamery v iPhone 3G a 2G

Můžete mě sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech posledních vydáních a odemknutí iPhone pro iPhone.

Dejte mi vědět, pokud některá z těchto služeb vyřeší váš problém. Jsem otevřený jakýmkoli otázkám. Na zdraví!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post