11 Funkce iPhone 6S / 7 vystavené důvěryhodným analytikem

, jak se září přiblíží, zvěsti a zprávy týkající se dalšího iPhone začínají zasáhnout web vylepšeným tempem. Zdá se, že nedávno zveřejněná zpráva ukazuje na některé značné úpravy hardwaru a také hovoří o tom, zda menší 4palcový iPhone letos zasáhne police nebo ne.

Vzhledem k historii pojmenovacího cyklu Apple pro sestavu iPhone by měl být další pár chytrých telefonů Cupertino nazýván iPhone 6s a iPhone 6s Plus, ale zjevně by nadcházející gadget z Apple mohl mít dostatečné úpravy pod kapotou, aby se mohli nazvat iPhone 7. To je to, co Ming-Chi Kuo, analytici KGI Securities navrhli dlouho zpět, a nyní poslal seznam 11 předpovědí týkajících se nadcházejícího iPhone.

Srdcem telefonu bude zbrusu nový procesor A9 od Apple a veškerá tato síla bude doplněna dostatečným 2 GB LPDDR4 RAM, která by měla poskytnout telefonu pozoruhodný zvýšení scénářů s více úkoly. Video kamera iSight bude pravděpodobně upgradována na 12megapixelový senzor, stejně jako 8MP poskytující v současných iPhonech je docela silné, bylo na čase, aby některé další pixely provedly řez. Rovněž existuje možnost, že můžeme vidět i novou volbu barev i pro iPhone; Zvýšené zlato, jak je vidět na edici Apple View. 18-Karat Gold? pravděpodobně ne.

Zatímco Apple bude udržovat současnou velikost obrazovky iPhone 6 a 6 Plus, zpráva dodává, že tábor Cupertino bude chtít tentokrát používat jiný materiál pro pouzdro, ještě více doplněný úpravy interiéru, aby čelil nejmenší možnost ohýbání telefonu. Vylepšený senzor dotykového ID, zavedení podpory správy gest, extra mikrofon v blízkosti reproduktoru, je několik dalších funkcí, které mohou přistát na novém iPhone.

Force Touch bude samozřejmě nejvýznamnějším prodejním místem iPhone 6S nebo iPhone 7 – ať už to Apple telefonuje – ať už to Apple telefonuje – umožňující některým novým metodám interagovat se stávajícím uživatelským rozhraním v iOS. To znamená, že stejně jako situace u Apple Watch, zásoby pro novou technologii byly poměrně krátké, což mělo za následek nižší počet vyrobených jednotek a Apple by tomu chtěl zabránit iPhone. Očekává se, že hromadná výroba telefonů by měla začít někde v srpnu, přičemž Kuo očekává, že v roce 2015 nabízí 80-90 milionů jednotek.

Pokud jde o 4palcový iPhone, věří se, že tento rok nebude vydán.

(Via: MacRumors)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování beta iOS 9, datum vydání, funkce a aktualizace pověstí

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post