HackAday: Shromáždění

1/21/14 – Downtown LA
Přijďte jeden, přijďte všichni na oslavu s [Brian], já, stejně jako hackaday návštěvníci, kteří on-line v oblasti Los Angeles. Vstupenky jsou zdarma, stejně jako pivo, jídlo, trička, samolepky, stejně jako jiný lup, který nezjistíte, pokud se neobjevíte osobně.

Jedná se o první oficiální oficiální online hackaday setkání, stejně jako je k dispozici ve všech věkových kategoriích. Během letního léta jsme hovořili o tom, že se hackaday online hackerspace, stejně jako tato událost je jednou částí této iniciativy. Dovolíme vám v některých věcech, které jsme plánovali, ale na oplátku očekávám, že nám řeknete své myšlenky na přesně, jak se hackaday sousedství může dostat větší i lepší. Stejně tak využíváme účast na této akci posoudit, kdybychom měli držet mnohem více online událostí (možná i v jiných městech). Takže pokud jste v LA Získejte vstupenku, stejně jako ujistěte se, že vaše kamarádi dělají totéž!

Aktualizace 3: Získejte své jméno na čekací listinu …

To trvalo jen více než 24 hodin, aby poskytlo všechny 450 vstupenek. Nicméně nikdy se bojíte, můžete stále přidat své jméno do čekajícího záznamu tím, že půjdete na výše uvedený odkaz. Pokud někdo, kdo již zaregistroval úpravy jejich mysli, může propustit svou lístek, stejně jako to bude poskytováno, že kohokoliv je v horní části čekacího seznamu.

Aktualizace 2: Svatá kráva, vyhodíme 300 vstupenek. Vydali jsme však více. Dostaňte se nyní, pak si přečtěte níže.

Jaká divoká jízda! Můj originální plán měl nabídnout časné vstupenky na jeden týden, pak uvolnit mnohem více, kdybychom je po tom potřebovali. Blew s All 300 za asi deset hodin. To bude úžasné. Opravdu chceme zabalit domov, takže jsem vydal přídavek 150 “Hold” vstupenky. V lístkách není žádný rozdíl, nicméně to je vše, co jsme opustili, takže se teď dostaneme!

Aktualizace 1: jen více než 3 hodiny, stejně jako jsme poskytli dobře více než 100 vstupenek!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post