Dvanáct South Staygo USB-C Hub obsahuje HDMI, microSD, Gigabit Ethernet, mnohem více portů; Je pravděpodobně jediný rozbočovač, který vaše potřeby Mac

Populární výrobce příslušenství Twelve South oznámil svůj nejnovější produkt. Nový přenosný rozbočovač USB-C, s názvem Staygo, vezme dongles, které lidé obvykle používají se svými notebooky Mac, a přidá je do jediného centra.

Apple notoricky odmítá zahrnout četné porty do svých nejnovějších notebooků Mac, obvykle je nechává jen pár děr USB-C, se kterými lze vyplnit kabely. To pak znamená, že dongles jsou velmi nákupem dne, pokud nemáte dvanáct nových pobytových centrů na jihu.

Připojením StayGo do portu USB-C získáte průchodný port USB-C, tři porty USB-A, HDMI, MicroSD a SD karty a Gigabit Ethernet. To by mělo pokrýt mnoho z dongles, které lidé obvykle musí nosit v nákupu, aby byly tyto porty USB-C funkční.

Samotné rozbočovač je kolem velikosti konvenčního iPhone, díky čemuž je vhodný pro házení do tašky a v případě potřeby pomocí. Dodává se také s vlastním 1M kabelem s kratší kabelovou televizí, která je k dispozici také pro časy, kdy je vyžadováno něco méně zdlouhavého.

Pokud jste majitelem notebooku Mac, pak je to určitě něco, co by mohlo změnit váš život. Pokud vám to zní dobře, můžete si jednu vyzvednout výměnou za 100 $. To by mohlo znít nákladně, ale pokud to porovnáte s náklady na několik jablkových dongles, opravdu to vůbec není tak špatné.

Koupit: Dvanáct South Staygo: 99,99 $

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 12.4 konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro váš iPhone nebo iPad

Poznámky k konečnému vydání iOS 12.4, ChangeLog a funkce, o kterých musíte vědět

Stáhněte si iOS 13 beta 4 odkazy IPSW, profil OTA spolu s profilem iPados 13 beta 4

Stahování souboru profilu iOS 13 beta 4 bez účtu UDID / Developer, tak jak

iOS 13 beta 5 / public beta 3 ke stažení datum vydání očekávání

Útěk z vězení iOS 12.2 pomocí UNC0ver 3.3.0 IPA

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone a iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si iOS 13 Beta 1 IPSW odkazy a instalace na iPhone XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post