IPhone 5, která se bude konat na Apple School v Cupertinu

Podle zprávy zveřejněné dnes, Apple uspořádá svou další mediální akci ve škole v Cupertinu místo San Francisca.

Zpráva pochází ze všech věcí D-technologicky související s blogovou součástí digitální sítě Wall Street Journal.

Ve zprávě John Paczkowski cituje zdroje „blízko společnosti“, které pojištění tvrdí, že Apple poprvé poprvé pořádá svou další mediální akci v areálu Infinite Loop, Cupertino v Kalifornii.

Ze všech věcí D:

Historicky uspořádal Apple své obrovské produktové prezentace v San Franciscu. IPad i iPad 2, kde se zde odhalil, stejně jako všechny iPhone iPhone.

Tento rok se věci budou lišit. Letos Apple drží svou obrovskou iPhone Media Event lépe do domova.

Zdroje v blízkosti obchodního státu Prezentace – v současné době uspořádaná na úterý 4. října, se datum prvního hlášeného AllthingsD – bude se konat ve škole Apple v Cupertinu v Kalifornii.

Přestože nebudeme jistě pochopit, kde se událost koná, která představí hlavní přednášku a také které produkty budou odhaleny, dokud nebudou věci oficiální, dodržování nedávných zpráv poskytuje hrubý koncept toho, co lze očekávat.

Několik zpráv, včetně jedné ze všech věcí, naznačuje, že nadcházející událost je místo, kde bude vyhlášen další iPhone (nebo iPhone): Low-End iPhone 4 vzhled-podobný nebo duální jádro A5-toting iPhone 4 také jako špičkový iPhone příští generace (který se nazývá iPhone 5).

Paczkowski rovněž již dříve prohlásil, že hlavní přednášku poskytne nový generální ředitel Tim Cook. Keynote Cook budou mít další důležité vedoucí pracovníky Apple, jako je Scott Forstall (Senior VP, software pro iOS) a Philip Schiller (senior viceprezident, produktový marketing).

Důvod této zjevné úpravy umístění není v tuto chvíli extrémně odstraněn. Apple tradičně pořádá své akce ve velkých oblastech, jako je Yerba Buena Center for the Arts (YBCA), ale podnikání se z nějakého důvodu rozhodlo uspořádat další akci na akademické půdě.

Říká se, že 4. října datum vydání je vzdáleno pouhých 8 dní, takže pokud má předchozí zpráva Paczkowski jakýkoli typ reality, měli bychom vidět Apple odesílat pozvánky na média nyní jakýkoli typ dne!

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Apple odmítá dovolenou pracovníka na 2. října, naznačuje možný iPhone 5 a také iOS 5 představit [Report]

Nové iPhone přicházející v říjnu: Al Gore, člen představenstva Apple

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post