Apple Patent udělá dotykovou lištu o krok dále a představuje si plnohodnotnou klávesnici pro MacBook

současná přenosná počítačová sestava společnosti Apple zahrnuje řadu notebooků a samozřejmě iPad. Apple se pokusil rozostřit hranice mezi notebookem a tabletem, když představil MacBook Pro s velmi malignovaným dotykovým pruhem připojeným k němu, stejně jako nyní podle nového objevu patentu, který se zdá, že by se Apple mohl dívat na přijetí věci o krok dále.

Zatímco dotyková lišta využívá displej OLED, i když v malém měřítku, Apple vypadá, že pracuje na klávesnici, která je zcela tvořena podobným OLED displejem.

Zatímco racionální vývoj dotykové lišty může být nakonec plnou klávesnicí, koncept ne-nehledělé klávesnice naplní mnoho s hrůzou, i když byl implementován nějaký druh haptických komentářů s využitím působivého taptického motoru používaného v trackpadech Apple i jako také iPhone. Chápeme však, že pátrání společnosti Apple po stále tenčích přenosech vedlo k tomu, že využilo inovace klávesnice, která trpí špatnou spolehlivostí, a také přesun k nepohyblivým tajemstvím, rozhodně nabídne řešení těchto problémů.

Podle nového patentu je aplikace pro „zařízení s duální obrazovkou se zlepšenou expozicí a potlačenými odrazy“ a zdá se, že vysvětluje dvě různá zařízení. Jeden se zdá být zařízení podobné MacBook, s obrazovkou a OLED klávesnicí propojenou pomocí nějakého závěsu, stejně jako druhý je to, co může být pouze příslušenstvím pro iPad nebo Desktop Mac.

Jedná se o samozřejmě jen patentovou přihlášku a všichni jsme v tomto okamžiku chápali, že Apple ne vždy provádí na každém patentu, který vystřelí. Koncept klávesnice složené z obrazovky a žádná fyzická tlačítka však na kartách jistě od té doby, co byl vydán první iPad, by však rozhodně nebylo překvapeno, kdyby se to stalo.

Chtěli bychom to? No, to je úplně ještě jedna obava.

(Zdroj: uspto)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: Electra 1.0.2 Útěk z vězení IPA Opravy APT 0,7 přísné chyby, více

Opravte chybu Cydia nefunguje po aktualizaci iOS 11 Electra APT APT, tady je jak

iOS 11.1.2 Tweaks útěk z vězení Cydia Compatibility Seznam pro Electra

Jak útěk z vězení iOS 11.1.2 Využití Electra s Cydia [Tutorial]

Jak snížit iOS 11.2.6 na iPhone, iPad, iPod touch

Stáhněte si odkazy iOS 11.2.6 IPSW a OTA s opravou pro zprávy, které se havarují chyba

Útěk z vězení iOS 11.2.6 / 11.2.5 / 11.2.2 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 na iPhone X, 8, 7, iPad využívající Electra nebo Liberios [aktualizováno]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post