Cílem nové optimalizované funkce nabíjení baterií je inteligentně zlepšit zdraví baterií

Svět iPhone a jeho baterie je v posledních letech v mnoha titulcích, ať už to proto, že to tak dlouho netrvá dlouho protože by měli nebo je Apple nucen je nahradit za zlevněnou sazbu. Tentokrát je to však z mnohem lepších důvodů, přičemž iOS 13 Beta 1 vyrazí novou funkci optimalizace baterie.

Nová sekce, která se nachází v oblasti baterie v aplikaci Nastavení, je v pododdílu „Zdraví baterie“ a je snadným přepínem s názvem Optimalizovaná nabíjení baterie. Po aktivaci se iPhone „naučí rutinu nabíjení, aby mohl počkat, až dokončí nabíjení kolem 80%, dokud jej nebudete muset používat,“ podle vysvětlení v aplikaci.

Teorie je taková, že váš iPhone se dozví, že váš telefon obvykle vezmete v určitou dobu ráno. Na základě toho se zastaví nabíjení konečných 20% kapacity baterie až do té doby, aby se zabránilo tomu, aby zařízení bylo příliš dlouho na 100% náboj. To by mělo pomoci prodloužit zdraví baterií.

Tato funkce je v současné době k dispozici v iOS 13 Beta 1 a přestože během oznámení na WWDC neobdržela čas, mohl by to být jeden z nejlepších přírůstků. Každý v určitém okamžiku vydržel iPhone se špatnou výdrží baterie a tato funkce může pomoci prodloužit baterii zařízení o něco déle. K tomu dáváme velmi velký palec nahoru.

Pokud nejste vývojářem a chcete tuto funkci převzít pro rotaci, očekává se, že Apple příští měsíc uvolní veřejnou beta beta iOS 13. Úplné veřejné vydání přijde koncem tohoto roku.

(Dolní obrázek přes: Twitter)

Můžete také chtít vyzkoušet:

IOS 13 Beta 1 profil ke stažení zcela zdarma spolu s iPadosem 13 bude k dispozici letos v červenci, potvrzuje Apple

iOS 13 beta 1 ota konfigurační profil a iPados 13 ke stažení ještě není vydáno, tady je proč

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone a iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13 veřejné beta 1 datum vydání ke stažení ohlášeno spolu s MacOS 10.15, TVOS 13 Public Betas

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 13 beta 1 stáhnout odkazy IPSW, OTA Update a IPADOS 13 Beta 1 pro iPhone a iPad

Stáhněte si iOS 13 Beta 1 IPSW odkazy a instalace na iPhone XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post