0BSCURE 7 Pro IOS 7 Winterboard Téma vydáno, jdeme hands-on [video]

vězení a tematika jděte ruku v ruce. Pokud jste náhodou odstranili všechny případy vylepšení útěku z vězení z obchodu Cydia, můžete si být jisti, že lidé budou stále útěk z vězení jejich zařízení iOS čistě, aby mohli i nadále přizpůsobovat svůj vzhled a pocit.

Když mluvím jako někdo, kdo má spoustu zkušeností se scénou útěku z vězení a spousta aspektů s ním, nejsem tak potěšen, že jsem tematil mé zařízení, protože vylepšuji téměř každou obrazovku, která existuje na mém iPhone. Zjistil jsem, že témata zimní desky mají tendenci se dostat do cesty způsobu, jakým používám své zařízení, protože mají tendenci být mnohem složitější než standardní design Apple, na který jsem zvyklý.

S tím bylo řečeno, občas přichází téma, které mě upoutá. Ty mají tendenci být mnohem minimalističtější než spousta jiných témat na zimní desce tam – jsem obrovským obhájcem základního a čistého designu – což naznačuje, že se příliš často nepřicházejí.

Když 0BSCURE 7 přišel na můj radar, okamžitě jsem to dal jednou kvůli jeho základním, ale velmi nečinnosti vizuálů. Celé téma se skládá z černobílých ikon, které ve spojení s ideálním pozadím vytváří ohromující vzhled domovské obrazovky zařízení vašeho zařízení iOS. S tématem získáte více než 100 kompatibilních ikon aplikací, přičemž vývojář nám ​​potvrzuje, že na cestě je mnohem více ikon aplikací! Zahrnuta je také bílá a černá tapeta, aby ikony byly ještě více. Během trochu pokusu a omylu jsem zjistil, že moje oblíbená kombinace tapet s tímto tématem je výchozí růžová tapeta domácí obrazovky iOS 7, je to vidět ve videu úvod na konci.

Jakmile za zaplacení a stáhnete téma z Cydia, který stojí dolar z reporatu Modmyi, jednoduše přejděte na aplikaci Winterboard a aktivujte 0BSCure 7 (všimněte si nuly místo O!). Jakmile se vaše zařízení úspěšně objeví, uvidíte černé a bílé ikony 0BSCURE při náhradě výchozích hodnot společnosti Apple.

Jak nám potvrdil vývojář tématu, 0BSCURE 7 je plně kompatibilní s iPhone 5s, ale vzhledem k tomu, že Winterboard nebyl pro zařízení ARM64 aktualizován, ti z vás na novějších zařízeních budou muset počkat, až Saurik uvolní aktualizovaný Winterboard, aby uvolnil aktualizovaný Winterboard Než jej můžete použít na iPhone 5s.

Pokud se vám potěší tematizovat své zařízení iOS, dejte nám vědět, co si myslíte o tématu 0BSCure 7 v komentářích níže.

Přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube pro mnohem více videí.

Aktualizace x1: Winterboard pro iOS 7 je venku! Podporuje zařízení ARM64. Nyní můžete použít toto téma také na svém iPhone 5s.

Pro návody o útěku z vězení na to, jak se podívejte na: podívejte se na:

IOS 7 – 7.0.4 Útěk z vězení: Stáhněte si Evasi0N 7 pro iPhone 5S, 5C, 5, iPad, iPod Touch [Windows / Mac]

Útěk z vězení iOS 7 – 7.0.4 Untored na iPhone 5s, 5C, 5, 4S a mnohem více s Evasi0N 7 [Video Tutorial]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post