Jak naplánovat oznámení o YouTube na Android

YouTube se rozrostlo na hlavní platformu pro domácí zábavu. Mnoho lidí dychtivě čeká na nová videa ze svých oblíbených kanálů, jako jsou na nových epizodách televizního pořadu. Proto YouTube představila ikonu Bell, kterou vás vaši oblíbení YouTubers povzbudí k stisknutí. To zajišťuje, že dostanete oznámení, jakmile zveřejní nové video. Pokud to však uděláte, možná budete chtít naplánovat oznámení o YouTube, aby byla všechna doručena najednou.

Stejně jako v televizi se mnoho lidí v průměru má rád desítky různých kanálů. Na rozdíl od televize, i když mnoho kanálů nemá pravidelný čas a harmonogram předložení. Pokud jste tedy povolili oznámení pro spoustu různých kanálů, nakonec se během dne dostanete bombardováni oznámeními o YouTube. Viděl jsem, že se to stalo tak četným lidem kolem mě.

Proto je nezbytné naplánovat oznámení o YouTube, abyste s nimi nebyli náhodně bombardováni. Nejen, že vám pomůže být rozptylován, ale také je také mnohem užitečnější. Protože například získání oznámení k prohlížení videa na YouTube není užitečné, pokud jste na schůzce. Vaše volba je odložit nebo odmítnout, což může vést k tomu, že na to znovu zapomínáte. Nebo byste to mohli nechat zůstat a nepořádat podnos oznámení.

Je proto lepší naplánovat svá oznámení o YouTube do doby, kdy víte, že můžete vidět videa. Například pro mnoho lidí, kteří by mohli být před spaním. Takto tedy můžete naplánovat oznámení o YouTube.

Naplánujte oznámení o YouTube

Spusťte aplikaci YouTube Android.

Klepněte na ikonu profilu v pravém horním horním.

Na další stránce vyberte Nastavení.

Přejděte na oznámení.

Klepněte na text „Plánovaný digest“.

Vyberte čas, který je pro vás pohodlný, a klepněte na hotovo.

Dále klepněte na naplánovaný přepínač Digest a zapněte jej.

Jakmile nastavíte čas oznámení, získáte všechna svá oznámení o YouTube každý den současně. Netřeba dodávat, že byste chtěli, aby byla oznámení na YouTube zapnuta v nákupu, abyste je obdrželi. Přejděte na Nastavení> Aplikace a oznámení a klepněte na všechny aplikace. Přejděte dolů a vyberte YouTube, klepněte na oznámení a zapněte přepínač oznámení.

A je to! Úspěšně jste naplánovali oznámení o YouTube na určený čas. Nyní nebudete jen oznámeni v žádném náhodném okamžiku, ale v době, kdy jste uvedli výše. Také by to zahrnovalo všechna oznámení. Například, když vaše předpisované kanálové zprávy nové video, když někdo odpoví nebo má rád váš komentář atd. Navíc se všechna oznámení objeví jako jediná oznámení. Můžete je všechny rozšířit a přečíst je jako jednotlivou zprávu jednoduše klepnutím na hlavní oznámení.

Přečtěte si dále: Speaki přečte hlasitě oznámení o Androidu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Make: RezistorMake: Rezistor

Vloženo výše je krátká sekce vytvořená tím, že se jedná o jeden z našich mnoha esenciálních obvodových komponent: odpor. Ačkoli krátký v pouhých pěti minutách, pokrývá zásady rezistoru, stejně jako