5 nejlepších aplikací pro měnič hlasového telefonu pro Android

V obchodě Google Play je spousta aplikací měnících hlas, ale ty skvělé jsou jen málo a daleko. Pokud se to týká volání, aplikace pro měnič hlasu vám umožňují modifikaci nebo modulaci hlasu na telefonním hovoru, volby jsou ještě méně. To je od té doby, co to může být zábavné, publikum pro takové aplikace je opravdu malé. Existuje však několik návrhářů, kteří přišli s úctyhodnými aplikacemi. Právě zde je 5 nejlepších aplikací pro měnič hlasového hovoru pro Android.

1. Měnič hlasového hovoru telefonního hovoru

Chcete se při telefonních hovorech bavit se svými dobrými přáteli? Modifikujte svůj hlas v reálném čase a přidejte dopady bláznivého šumu, až budete příště na telefonu s hlasovým měničem telefonu-IntCall.

Návrháři této aplikace o tom přemýšlejí o „nejzábavnější aplikaci na světě“. To je mnohem více jako možná než možnost reklamy, ale aplikace může být zábavná. To vám umožní přidat dopady na váš hlas v pravém čase, když jste na volání. Kromě změny rozteče vašeho hlasu můžete aplikovat dopady v reálném čase, jako jsou dopady kukaček, zvonků, airhorn atd.

Pick editor: Užijte si to mnohem snadnější multitasking, když na telefonním hovoru s využitím blimps

2. MagicCall

Aplikace MagicCall má několik hlasů, díky nimž je to nejlepší aplikace pro měnič hlasového měniče na světě, jako je – falešný hovor, halloweenský styl pozadí, vtipný měnič hlasu, měnič ženských hlasů, uveďte to s Trumpem, vtipné vtipy, žert volání, měnič hvězdného hlasu , mužský hlasový měnič, měnič hlasové ženy, hluk jako Kim Kardashian, atd.

[GooglePlay url = ””]

MagicCall má mnohem více funkcí, pokud jde o změnu hlasu ve srovnání s výše uvedenou aplikací. Má některé přednastavené hlasy, které vám dělají hluk jako někteří jiní významní lidé. Nebo alespoň to je to, co prohlašuje, ale zdá se, že pro mě opravdu nefunguje. Můžete si vyrobit vlastní předvolbu na zakázku, kterou můžete také rychle využít. Zdá se, že existuje pozadí, takže můžete předstírat například na večírku. Jedinou nevýhodou je, že musíte zaregistrovat pomocí svého telefonního čísla, abyste dokonce vyzkoušeli aplikaci. Takže si musíte vybrat.

Nenechte si ujít: Nejlepší služby streamování hudby v roce 2019 – Final Breakdown

3. Funcalls

Oklamejte své dobré přátele změnou hlasu během skutečného telefonního hovoru. Změňte svůj hlas během telefonního hovoru z vysokého i vtipného až po hluboké i děsivé hlasy. Play Funny Recorded se zdá být během konverzace v reálném čase.

[GooglePlay url = ””]

Funcall je opravdu skvělá aplikace, stejně jako to opravdu překvapilo. Místo toho, abyste se pokusili vydělat hluk jako hvězda, stejně jako selhání, jen to změní váš hlas na pět předvoleb: heliový balón (velmi vysoký hlas hřiště), vtipný hluk (hlas s vysokým tónem), hluk chlapa (hlas s nízkým roztečům), děsivé, děsivé Hluk (velmi nízký hlas hřiště), rutinní šum (váš přirozený hlas). Během hovoru můžete mezi nimi modifikovat. Zdá se, že během telefonního hovoru můžete také použít asi 10 různých pozadí. Aplikace rovněž dodává volbu nahrát zábavný telefonní hovor, takže můžete rychle sdílet telefonní hovor s ostatními přáteli.

Musí si přečíst: Top 5 offline her pro Android – 2019 vydání

4. Telefonní hovor měnič hlasu: měnič hlasu s efekty

Chcete se při telefonních hovorech bavit se svými dobrými přáteli? Úpravy hlasu v reálném čase a přidejte dopady bláznivého šumu při příštím telefonu.

Na povrchu tato aplikace dělá podobné věci jako jiné aplikace v tomto seznamu. To je, že vám umožní manipulovat s hlasem během telefonních hovorů, ale místo využití předvoleb vám poskytuje mnohem větší kontrolu. Můžete modifikovat různé vlastnosti vašeho hlasu, jako je faktor, hřiště, posun, velikost atd. Kromě toho můžete přidat efekty ozvěny, modifikovat tempo atd. Rovněž vám umožní spoustu vaší vlastní hudby, abyste přidali svůj hlas na to.

5. Nejlepší měnič hlasu – zdarma

Zavolejte svým přátelům pomocí různých hlasových efektů!

[GooglePlay url = ””]

Významným omezujícím aspektem je, že vyžadujete účet SIP a také můžete telefonovat jednotlivci, kteří mají také účet SIP. Na www.linphone.org můžete získat bezplatné účty SIP na www.linphone.org nebo provést webovou procházení „bezplatného účtu SIP“. Chcete -li telefonovat pevnou linku nebo čísla chytrých telefonů, s největší pravděpodobností vyžadujete vytvoření účtu SIP s dodavatelem SIP, který má adresu .com a tyto účty SIP nejsou přesně zdarma. Když to máte, bezplatná verze této aplikace dodává pouze tři možnosti hluku: Chipmunk, Deep, stejně jako robot. Prémiová verze se skládá z 23, zdá se, že patří Saw-Man, Alien (S), Cyborg (S), roboti (s), Freaky a další.

Přečtěte si další: 5 nejlepších obchodů s aplikacemi pro přepínání pro zařízení Android

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post