Tech nabídky: stojan na tablety 8 $, pevný disk 99 $ 4TB, batoh s notebookem $ 15 s kompartmentem proti krádeži, více

, máme opět nabídky, nabídky a ještě více obchodů, které chcete vyzkoušet. Pokud máte náladu na nákup nějaké úžasné nové technologie a chcete ten krásný pocit sledování, protože vaše nové gadgety a příslušenství jsou dodávány do vašeho života váš zájem. Užijte si a nezapomeňte nakupovat zodpovědně.

Začínáme, díváme se na masivní externí HDD 4TB s podporou USB 3.0 za pouhých 99 $!

Dále máme chytrý batoh pro váš notebook a další položky s prodejní cenou pouhých 15,74 $. Ach, je to také vodotěsné; do určité míry. A co stojan na iPhone z Anker s nastavitelným úhlem? Také jsme vás tam také zakryli. V neposlední řadě můžete chytit pár skutečně bezdrátových sluchátek v uši za pouhých 80 $, sníženo ze 100 USD. Jako vždy se ujistěte, že jste si vybrali co nejrychleji, než vyprší nabídky nebo vyprší zásoby.

Seagate 4TB přenosný pevný disk USB 3.0 (99,99 $, obvykle 119,99 $)

Pravděpodobně je rozumné předpokládat, že kdokoli, kdo se podílí na moderním digitálním světě, bude vyžadovat nějakou formu dalšího digitálního úložiště. Pokud nedůvěřujete ukládání dokumentů a souborů do cloudového řešení, jako je Dropbox nebo iCloud, a určitě chcete něco fyzického, pak potřebujete tuto rozšiřující jednotku 4TB semonko sestavenou rychlostí USB 3,0.

KOUPIT: Expanze Seagate 4TB Portable USB 3.0 Pevný disk od Amazonu: 99,99 $ | Původní cena: 120 $

Batoh notebooku s přístupem proti krádeži + odolnost proti vodě (15,74 $ s promo kódem, obvykle 35 $)

Toto ohromující malé módní doplňky obsahuje více než jen s okem. Vypadá to nejen úžasně, ale také přichází s oddílem proti krádeži, je odolný vůči vodě a je perfektní velikostí pro pohodlí a vejde se do notebooku až do velikosti 15,6 palců. Tento produkt je důkazem toho, že můžete vypadat skvěle a mít kvalitu pro svůj hardware.

Nejlepší ze všeho je, že batoh může být váš za méně než 16 $ pomocí následujícího promo kódu při pokladně: A2LK3SUB.

KOUPIT: Batoh omotonu s notebookem s oddílem proti krádeži z Amazonu: 15,74 $ | Původní cena: 35 $

Anker Portable víceúhelníkový stojan pro tablety (7,99 $ s promo kódem, obvykle 9,99 $)

Jedná se o extrémně roztomilé malé příslušenství a pravděpodobně má platné místo ve všech našich životech. Tento malý příslušenství Anker působí jako víceúhelníkový stojan pro všechny typy tablet, smartphonů a elektronických čtenářů, jako jsou Kindles, pro ty, kteří chtějí umístit svá zařízení, která mají být prohlížena. Posaďte se, nasaďte na Netflix na iPadu a zasuňte hardware do tohoto stojanu.

Ještě lepší je, že tento stojan lze zakoupit za 8 $ pomocí následujícího promo kódu při pokladně: Ankerta.

KOUPIT: Anker Portable Multi-Engul Stand for Tablets From Amazon: 7,99 $ | Původní cena: 10 $

Anker Zolo Liberty skutečně bezdrátová sluchátka (79,99 $ s promo kódem, obvykle 99,99 $)

Společnost Apple možná vytvořila bezdrátová sluchátka oblíbená u vydání AirPods, ale to neznamená, že je to jediná společnost ve hře. Toto zařízení je dodáváno s výdrží baterie až 24 hodin, je odolné proti potu a dokonce přichází s inteligentní AI. Ujistěte se, že jste vložili sluchátka do doprovodného pouzdra na nabíjení, abyste vytěžili z baterie maximum a buďte připraveni vypadat vynikající a stylově, když skrze ně posloucháte své medvědy.

Popadněte to za pouhých 80 $! Jednoduše použijte následující promo kód při pokladně: Lovezolo.

KOUPIT: Anker Zolo Liberty skutečně bezdbavá sluchátka od Amazonu: 79,99 $ | Původní cena: 100 $

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Apple potvrzuje, že někteří jednotlivci pro iPhone dostali varování ohledně varování ohledně sledování airtagů, nabízí dočasnou opravuApple potvrzuje, že někteří jednotlivci pro iPhone dostali varování ohledně varování ohledně sledování airtagů, nabízí dočasnou opravu

Apple ověřil, že někteří lidé trpí výstrahami Phantom Airtag, což je spustí k hledání sledovačů, které neexistují. Problém je vyvolán systémem, který má zajistit, aby lidé nebyli pronásledováni někým, kdo