Tech nabídky: stojan na tablety 8 $, pevný disk 99 $ 4TB, batoh s notebookem $ 15 s kompartmentem proti krádeži, více

, máme opět nabídky, nabídky a ještě více obchodů, které chcete vyzkoušet. Pokud máte náladu na nákup nějaké úžasné nové technologie a chcete ten krásný pocit sledování, protože vaše nové gadgety a příslušenství jsou dodávány do vašeho života váš zájem. Užijte si a nezapomeňte nakupovat zodpovědně.

Začínáme, díváme se na masivní externí HDD 4TB s podporou USB 3.0 za pouhých 99 $!

Dále máme chytrý batoh pro váš notebook a další položky s prodejní cenou pouhých 15,74 $. Ach, je to také vodotěsné; do určité míry. A co stojan na iPhone z Anker s nastavitelným úhlem? Také jsme vás tam také zakryli. V neposlední řadě můžete chytit pár skutečně bezdrátových sluchátek v uši za pouhých 80 $, sníženo ze 100 USD. Jako vždy se ujistěte, že jste si vybrali co nejrychleji, než vyprší nabídky nebo vyprší zásoby.

Seagate 4TB přenosný pevný disk USB 3.0 (99,99 $, obvykle 119,99 $)

Pravděpodobně je rozumné předpokládat, že kdokoli, kdo se podílí na moderním digitálním světě, bude vyžadovat nějakou formu dalšího digitálního úložiště. Pokud nedůvěřujete ukládání dokumentů a souborů do cloudového řešení, jako je Dropbox nebo iCloud, a určitě chcete něco fyzického, pak potřebujete tuto rozšiřující jednotku 4TB semonko sestavenou rychlostí USB 3,0.

KOUPIT: Expanze Seagate 4TB Portable USB 3.0 Pevný disk od Amazonu: 99,99 $ | Původní cena: 120 $

Batoh notebooku s přístupem proti krádeži + odolnost proti vodě (15,74 $ s promo kódem, obvykle 35 $)

Toto ohromující malé módní doplňky obsahuje více než jen s okem. Vypadá to nejen úžasně, ale také přichází s oddílem proti krádeži, je odolný vůči vodě a je perfektní velikostí pro pohodlí a vejde se do notebooku až do velikosti 15,6 palců. Tento produkt je důkazem toho, že můžete vypadat skvěle a mít kvalitu pro svůj hardware.

Nejlepší ze všeho je, že batoh může být váš za méně než 16 $ pomocí následujícího promo kódu při pokladně: A2LK3SUB.

KOUPIT: Batoh omotonu s notebookem s oddílem proti krádeži z Amazonu: 15,74 $ | Původní cena: 35 $

Anker Portable víceúhelníkový stojan pro tablety (7,99 $ s promo kódem, obvykle 9,99 $)

Jedná se o extrémně roztomilé malé příslušenství a pravděpodobně má platné místo ve všech našich životech. Tento malý příslušenství Anker působí jako víceúhelníkový stojan pro všechny typy tablet, smartphonů a elektronických čtenářů, jako jsou Kindles, pro ty, kteří chtějí umístit svá zařízení, která mají být prohlížena. Posaďte se, nasaďte na Netflix na iPadu a zasuňte hardware do tohoto stojanu.

Ještě lepší je, že tento stojan lze zakoupit za 8 $ pomocí následujícího promo kódu při pokladně: Ankerta.

KOUPIT: Anker Portable Multi-Engul Stand for Tablets From Amazon: 7,99 $ | Původní cena: 10 $

Anker Zolo Liberty skutečně bezdrátová sluchátka (79,99 $ s promo kódem, obvykle 99,99 $)

Společnost Apple možná vytvořila bezdrátová sluchátka oblíbená u vydání AirPods, ale to neznamená, že je to jediná společnost ve hře. Toto zařízení je dodáváno s výdrží baterie až 24 hodin, je odolné proti potu a dokonce přichází s inteligentní AI. Ujistěte se, že jste vložili sluchátka do doprovodného pouzdra na nabíjení, abyste vytěžili z baterie maximum a buďte připraveni vypadat vynikající a stylově, když skrze ně posloucháte své medvědy.

Popadněte to za pouhých 80 $! Jednoduše použijte následující promo kód při pokladně: Lovezolo.

KOUPIT: Anker Zolo Liberty skutečně bezdbavá sluchátka od Amazonu: 79,99 $ | Původní cena: 100 $

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post