7 Nejlepší lehký úvodní odpalovače pro Android

Android používá tunu možností personalizace, včetně volby, aby nahradil stávající loosecer v domovské obrazovce alternativou třetí strany. Existuje mnoho fantastických možností pro odpalovače HomeCscreen, ale vyzkoušeli jsme se a zkontrolovali každý odpalovač, který stojí za to zkontrolovat a také jsme si vybrali ty nejlepší lehké launchers pro Android.

Tyto lehké launchers Android neuvádějí zdroje na vašich chytrých telefonech, a proto vám poskytují rychlejší i plynulejší zážitek. Rovněž se musíte podívat na tyto nejlepší aplikace Lite pro Android, abyste ušetřili oblast i data.

Launcher na trávu

Pokud jste dodržovali jakýkoli typ materiálu spojeného s přizpůsobením Androidu, pravděpodobně jste možná slyšeli o trávu. Tento lehký odpalovač pro Android je velmi přizpůsobitelný a rychle je jedním z obecných nejlepších launchers Android.

Tračko umožňuje využívat balíčky ikon třetích stran a také byste mohli také nastavit výchozí tvar ikony. Existuje mnoho nastavení, s nimiž se můžete upravit i experimentovat. Můžete dokonce využít gesta k rychlému zavedení aplikací nebo vypnutí obrazovky a další. Rovněž podporuje integraci s Google Browse a SESAME, což je výkonný nástroj pro procházení pro zařízení Android.

[GooglePlay url = ””]
Launcher Niagara Homecreen

Společnost Niagara Launcher používá čisté a velmi malé individuální rozhraní. Jednoduchý design umožňuje získat přístup k vašim nejpoužívanějším aplikacím pouze jediným klepnutím. Chcete-li zobrazit všechny ostatní aplikace na vašem smartphonu, můžete pouze použít posuv A-Z doprava. To by vám ukázalo všechny aplikace ve vašem smartphonu v abecedním pořadí.

Na frontě personalizace není toho mnoho, co můžete změnit. Existuje však podpora pro balíčky ikon třetích stran a barvy textu na míru. K dispozici je volba „Pitch Black Theme“, která umožňuje celkový černý režim přátelský k OLED. Tento styl ovlivňuje pouze panel nastavení i nabídky.

[GooglePlay url = ””]
AP15 HOMESCREEN LUSHER

Tento spouštěč Android je ve skutečnosti nejlehčí aplikací na seznamu. Přicházíte s velikostí stahování pouhých 339 kB, nemůžete získat žádný typ mnohem lepší než jeho velikost. Launcher AP15 okamžitě pochopí, které aplikace využíváte nejvíce a také pro ně využíváte větší styl písma. Pomáhá vám rychle oblast aplikací, které nejvíce využíváte, s rychlým svinutím.

Můžete také dlouhý lisování kdekoli na domovské obrazovce, abyste upravili spouštěč tím, že se vydáte do možnosti preferencí. Rovněž vám umožní dlouhým tlačítkem na název aplikace odinstalovat nebo přejít na stránku Nastavení aplikací. S verzí aplikace, která není Propro, můžete kromě barvy pozadí modifikovat barvu textu. Pokud se však rozhodnete pro návrháře podporou placením, získáte přístup k navíc možnosti personalizace.

[GooglePlay url = ”″]
CPL (přizpůsobený spouštěč pixelů)

Společnost CPL Launcher nebo Personalizovaný spouštěč pixelů je výjimečný rychlý a velmi přizpůsobitelný lehký spouštěč. Zahrnuje mnoho různých možností personalizace podobné volbám na trávu i Hyperion. Můžete dokonce vybrat a stáhnout si zdroj Google a také plugin počasí. Umožská obrazovka vašeho zařízení bude vypadat jako ta na sestavě pixelů Google.

Podpora ikon třetích stran je samozřejmě přítomna a také můžete povolit oznámení. V situaci máte gadget s OLED displejem, spouštěč má na výběr umožnit černé téma. To pomůže ušetřit trochu baterie. CPL vám umožní uzamknout aplikace také pomocí otisku prstu.

[GooglePlay url = ””]
Podívejte se na: Personalizovaný spouštěč pixelů: Stejně jako launcher pixelů, ale lepší

Spouštěč objektivu

Zde je pro vás ještě jeden speciální spouštěč úvodní obrazovky. LENSES promítá všechny ikony aplikací nainstalované na gadgetu v jednom gigantickém přehledu. Ve výchozím nastavení by ikony aplikací vypadaly malé, stejně jako když požadujete představení aplikace, stačí klepnout na ikonu aplikace. Pokud nejste schopni rozeznat aplikaci s malou velikostí ikony, můžete držet prst nad aplikacemi, abyste se přiblížili.

Jednoduše podržte prst dolů a také přejeďte kolem aplikací a uvolněte prst, když je vybrána aplikace, kterou chcete zavést. Naštěstí můžete také přizpůsobit velikost ikony i faktor měřítka. V rámci nastavení můžete také vybrat aplikace. Launcher objektivu je úžasný a jedinečný, ale nemusí to být ta nejlepší volba, pokud máte nainstalované zatížení aplikací.

[GooglePlay url = ””]
Flick HomeCscreen Launcher

Pokud se snažíte najít funkci bohaté a lehké tapety, pak to může být ta, kterou musíte vybrat. Flick Launcher vám poskytuje spoustu možností personalizace, ze kterých si můžete vybrat. To zahrnuje volbu pro úpravu balíčku ikon a rozvržení. K dispozici je dokonce i noční režim, který umožňuje černý styl v celém spouštěči.null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post