Apple tiše uvolňuje kabel Apple Watch Usb-C Magnetic Bigging

, zatímco všichni dnes ráno předobjednali svůj iPhone XR, Apple tiše přidal něco méně zajímavého, ale rozhodně zajímavější do svého obchodu, s novým 0,3 m magnetickým jablkem Sledujte nabíječku k dispozici, celkem s konektorem USB-C na konci kabelu.

Toto je poprvé, kdy Apple nabídl nabíječku Apple Watch s konektorem USB-C a také se připojil k existujícím kabelům Lightning na USB-C, které byly na chvíli v obchodě.

To, co je na tomto vydání nejvíce fascinující, kromě pravdy, kterou vůbec existuje, je pravda, že je k dispozici v tak podivně krátké délce.

O.3m je velmi, extrémně krátká a také i když možná fantastické pro ty, kteří nechtějí cestovat s velkými kabely v jejich taškách, za předpokladu, jak daleko od postele na straně na straně postele mohou být zásuvky, nejsme opravdu opravdu Jistě tomu, čemu Apple věřil. Je zjevně možné, že se delší kabely objeví v pravý čas, proč je však nepřevést současně?

Každý, kdo má hořící, si přeje poplatky za své Apple Watch přes USB-C a nevadí, že délka 0,3 m si může objednat kabel právě teď, za 29 $ neméně, z obchodu Apple na další den. Očekává se, že kabel se začne objevovat v maloobchodních prodejnách v určitém okamžiku příštího týdne.

Apple je v tuto chvíli trochu na roli USB-C, zejména za předpokladu, že nový iPad Pros 2018 bude mít také vestavěný druh připojení USB-C.

Budou iPhony v roce 2019 dodržovat oblek?

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IOS 12.1 Konečné stahování může být nabízeno příští týden s vydáním iPhone XR

Stahování: iOS 12.1 Beta 4 odkazy IPSW, OTA vydané společně s TVOS 12.1 a také WatchOS 5.1 Betas

Útěk z vězení iOS 12.0.1 Aktualizace: Apple přestane podepisovat iOS 11.4.1, tady to znamená

Jak snížit iOS 12.0.1 na iOS 12.0 / 11.4.1

Poznámky k vydání iOS 12.0.1, změny, bezpečnostní materiál podrobně popsaný společností Apple

Stahování: IOS 12.0.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 12.0.1 / 12 / 12.1 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post