Průvodce dárkovým dárkem 2019: Nejlepší bezdrátová sluchátka k získání

Zde je doporučení dárkového průvodce z roku 2019 pro nejlepší bezdrátová sluchátka, která se dostanete pro sebe nebo pro milovanou osobu.

Je to období roku, kdy se všichni snažíme najít ten ideální dárek pro kamarády a rodinu. Sluchátka jsou skvělou volbou pro milovníka hudby nebo jen někoho, kdo chce být schopen prohlížet své příběhy v klidu a tichu. A s tak četným výběrem může být velmi náročné vědět, kde začít.

Ale tam přichází tento průvodce, aby zachránil den. Níže je deset různých sluchátek, která tě pokrývají plnou škálu ceny. Některé jsou k dispozici v některých úžasných barvách, jiné nejsou. Mnoho z nich je však bezdrátové a všechny jsou to úžasné možnosti v závislosti na vašem rozpočtu. Takže s tím řekl, začněme.

Beats Solo Pro Wireless Noise Sluchátka na uši-více barev: 299,95 $

Beats je jméno, které se stalo velmi populární ve světě sluchátka. Jakmile byla zhoubná pro svou těžkou základnu, poslední vydání byla mnohem vyváženější a kvalita hardwaru se také zlepšila.

Tato sluchátka mají také zabudované zrušení šumu, takže nebudete muset poslouchat hluk všech ostatních, zatímco se zasekáváte. A jen se podívejte na ty barvy!

KOUPIT: Beats Solo Pro Wireless Noise Sluchátka na uši-více barev, z Amazonu: 299,95 $

Anker Soundcore Life Q10 Wireless Bluetooth Sluchátka: 33,99 $

Anker je jméno, které je ve hře pro sluchátka relativně nové, ale je to ta, která získává tuny trakce. Ekonomický, ale stále schopný poskytnout kvalitní zvuk, tato sluchátka nabízejí výdrž baterie až 60 hodin a mohou být účtovány za 5 hodin používání za pouhých 5 minut. Jsou k dispozici pouze v jedné barvě, ale je to úžasná.

Koupit: Anker SoundCore Life Q10 Wireless Bluetooth sluchátka od Amazonu: 33,99 $ | Původní cena: 50 $

Sony WH1000XM3 Bluetooth bezdrátová sluchátka šumu, černá: 229,99 $

Snad nejlepší sluchátka bezdrátového šumu na trhu, tato sluchátka Sony jsou pro kohokoli skvělou volbou. Tento model může být „obnoven“, ale Amazon říká, že produkt funguje a vypadá „jako nový“ a je dodáván s 90denní zárukou. Získáte fantastický zvuk za své peníze, se všemi aspekty přizpůsobitelnými prostřednictvím zcela bezplatné aplikace Sony Connect v telefonu.

KOUPIT: Sony WH1000XM3 Bluetooth bezdrátová sluchátka pro zrušení šumu, černá, od Amazonu: 229,99 $ | Původní cena: 350 $

MPOW Gaming Headset – Wired: 9,99 $

Jediná kabelová sluchátka na tomto seznamu, protože název naznačuje, že se jedná o mnohem více herní služby než konvenční sada sluchátka, ale pokud je to to, co jste na honbě, opravdu se nemůže pokazit. Vestavěný mikrofon vám bude chtít chatovat se svými kolegy hráči v žádném okamžiku a na kabelu USB je také ovladač.

KOUPIT: MPOW Gaming Headset od Amazonu: 9,99 $ | Původní cena: 19,99 $

MPOW 059 Sluchátka Bluetooth přes ucho: 39,99 $

MPOW je další jméno, které přichází a přichází ve světě sluchátka, zejména za nižší cenu. Na výběr získáte ne méně než osm různých barev a tyto věci můžete použít k volání a přijímání hovorů. Sluchátka nabízejí bezdrátovou baterii asi 20 hodin, ale lze je také použít, pokud je to mnohem více vaší věci.

Koupit: MPOW 059 Sluchátka Bluetooth přes ucho z Amazonu: 39,99 $

Sluchátka Microsoft Surface: 248,99 $

Microsoft nemusí být názvem, který byste obvykle spojili se sluchátky, ale povrchová sluchátka jsou nyní nejlepší na trhu. Vypadají také krásně v bílém a mají zrušení hluku, které patří mezi nejlepší v okolí. Slyšeli jsme o těchto sluchátkách úžasné věci a pokud Sony není podle vašich představ, je to fantastická volba.

Koupit: Microsoft Surface Sluchátka od Amazonu: 248,99 $ | Původní cena: 349,99 $

COWIN E7 Aktivní sluchátka s ručením šumu: 49,99 $

To nemusí mít pohled, který vyhovuje všem, ale nelze popřít, že jsou velmi populární. S prakticky 15 000 hodnoceními jsou nejoblíbenějšími sluchátky na Amazonu Best. Cowin slibuje až 30 hodin výdrže baterie z jednoho nabití a do dobré míry je také vržena 18měsíční záruka.

Koupit: Cowin E7 Active Noise Sluchátka z Amazonu: 49,99 $ | Původní cena: 59 $

Beats Solo3 Wireless On-Ear Sluchátka-více barev: 149,99 $

Sluchátka Beats prošla v posledních letech dlouhou cestu a bezdrátové sluchátka Solo3 jsou opravdu velmi oblíbená. Jsou k dispozici v některých z nejlepších barev, které jsme viděli, a 5minutový náboj vám získá solidní tři hodiny používání. Jděte celý prase a získejte také 40 hodin. V krabici také dostanete přepravní pouzdro a typické kabelové televize, připravené začít.

Koupit: Beats Solo3 Wireless On-Ear Sluchátka-více barev, od Amazonu: 149,99 $ | Původní cena: 299 $

Bezdrátová bezdrátová sluchátka Bluetooth Bose Hluk 700: 399 $

Bose je dlouho jedním z MOSnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Make: RezistorMake: Rezistor

Vloženo výše je krátká sekce vytvořená tím, že se jedná o jeden z našich mnoha esenciálních obvodových komponent: odpor. Ačkoli krátký v pouhých pěti minutách, pokrývá zásady rezistoru, stejně jako