Společnost Apple uvádí na trh nový adaptér USB-C 30W, aby nahradil 29W verzi

uprostřed celého otevíracího klíčového šílenství WWDC, Cupertino Apple Inc. . Jakmile taková revize uvidí existující adaptér napájení USB-C 29W nahrazený novou verzí pomocí 30-WATTS dodávky energie.

Starší adaptér USB-C 29W USB-C nebude klesat v písku času jako největšího prodávajícího příslušenství Apple prostřednictvím svých online nebo fyzických obchodů, ale stále je to populární příslušenství mezi majiteli MacBooků, kteří možná potřebovali a náhrada za ten, který je dodáván v krabici v místě prodeje.

Toto příslušenství bude stále k dispozici, ale nyní bylo revidováno tak, aby nabídlo stále tak lehce vyšší míru dodávky energie ve formě podpory pro 30 W, spíše než 29W. To bude absolutně dobrá zpráva pro ty jednotlivce, kteří drželi nákup tohoto hardwaru.

Je to obzvláště dobrá zpráva vzhledem k tomu, že máme menší zlepšení výkonu z hlediska vyššího výkonu dodávky napájení, ale bez zvýšené ceny. To naznačuje, že každý jednotlivec, který má zájem o napájecí adaptér USB-C Apple, nyní získá verzi 30W nad starší 29W verzí připojenou se stejnou cenovou značkou 49,00 $.

Je to naprosto neznámé, proč Apple provedl tuto změnu a jaká je hnací síla za ním, a zvláště matoucí vzhledem k tomu, že se zdá, že se jedná o obrovský výkon nebo zlepšení. Je však nepravděpodobné, že by se každý jednotlivec opravdu staral o to, že k revizi produktu nejsou připojeny žádné cenové důsledky.

Napájecí adaptér USB-C byl vytvořen a uvolněn pro ty jednotlivce, kteří vlastní jeden z 12palcových MacBooků Apple, ale také jej zakoupili majitelé iPhone a iPadu v držení zařízení, které podporuje rychlejší rychlosti nabíjení USB-C v nákupu, aby získaly energii, aby získali energii do energie, aby získali energii do energie Jejich zařízení rychleji než pomocí standardní nabíječky mimo box. Je pravděpodobné, že i při této 30W revizi, že uživatelé budou stále nakupovat příslušenství pro přesně stejný případ použití a změnou nebudou nijak odloženi.

Apple mohl tento produkt vylepšit, ale nevypadá to, že by provedl jakékoli funkční nebo výkonové změny v kterémkoli z ostatních adaptérů napájení USB-C vytvořené a prodávané pro svůj další hardware.

Můžete také chtít vyzkoušet:

100+ iOS 12 skrytých funkcí pro iPhone a iPad [spuštěný seznam]

Stáhněte si soubor profilu konfigurace iOS 12 beta ota bez účtu vývojáře

Stáhněte si iOS 12 Beta 1 IPSW odkazy a instalace na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

iOS 12 beta 1 stáhnout odkazy IPSW, aktualizace OTA pro iPhone a iPad

iOS 12 beta 1 poznámky k vydání, změny a známé problémy podle Apple

Jak snížit iOS 12 beta na iOS 11.4 [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post