Rocketduino, pro high-g, těžiště těžiště

, ačkoli vzrušení z zavedení raket je typicky objeveno v jejich rizikově bez ohledu na Zemi, v konečném důsledku budete chtít nějaké údaje z vašeho letu. Cokoliv z barometrického tlaku, protokolování GPS, stejně jako urychlení dat je užitečná věc, zejména pokud se snažíte ideální vaše řemeslo. [Zortness] na Reddit produkoval desku pro protokolování dat vyrobenou zejména pro amatérskou raketovou hmotu, fantastický kus práce, která stojí stejně jako přísnosti jít velmi rychlé, stejně jako extrémně vysoké.

Styl desky je štít pro Arduino Mega, stejně jako splatný, stejně jako zahrnuje dostatečné senzory pro nadměrně analýzu jakéhokoliv typu raketového letu. GPS protokoly, stejně jako nadmořská výška v 66Hz, dva akcelerometry určují až 55 g barometrických, teploty, stejně jako senzory kompasu říkají zemnicí stanici všechna data, která by vyžadovala, aby porozuměli rozhlasovým spojům ZigBee 900MHz.

Protože se jedná o Arduino, nastavení letových událostí, jako je nasazení primárních stejně jako drogue skluzu jsou stejně jednoduché jako publikování trochu kódu. [Zortness] Postavil to pro Rocket 4 “, nicméně uvádí, že může ve tvaru 3” rakety. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme několik videí v akci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post