Stripy karty v Chrome Canary umožňují zobrazit miniaturu karty

Google neustále experimentovat s velkými nabídkami nových funkcí a funkcí. Všechny tyto funkce nejprve vytvářejí svou metodu pro verzi Chrome Canary. Odtud přemísťují do Dev, beta a nakonec do stabilní verze. Podobně je od nynějška nabízena schopnost zobrazit proužky na kartě pouze na Chrome Canary. Tato funkce umožňuje zobrazit malé úryvky/miniatury příslušné karty.

Všechny tyto karet jsou nasazeny na nedávno vyrobený pás, který je ve skutečnosti umístěn na vrchol Omnibox (adresní lišta). Nejen, že byste mohli zobrazit celý obsah karty v těchto úryvkách, ale uzavření těchto úryvků by také uzavřelo příslušné karty. Podívejme se nyní přesně na to, jak přesně povolit tyto proužky na kartě na prohlížeči Chrome Canary. Také, pokud máte pocit, že váš prohlížeč Chrome se zpomalil, měli byste odstranit mezipaměť i data v Chrome pro Android.

Povolte proužky na kartě v prohlížeči Chrome Canary

Jakákoli nová funkce, která je v současné době ve fázi testování, je skryta za experimentálními příznaky. Stejně jako podobná je situace zde. Chcete -li povolit proužky karty v prohlížeči Chrome Canary, budete muset přejít do sekce Flags. Za to dodržujte níže uvedené pokyny.

Nenechte si ujít: Adresová lišta pro prohlížeče Chrome na dno

Navíc si uvědomte, že povolení těchto experimentálních funkcí může způsobit, že váš prohlížeč skončil nestabilní. Pokud se to tedy stane, stačí zakázat všechny povolené funkce a cokoli by se vrátilo zpět k normálu. I tehdy, pokud se rychlost příliš nezlepší, podívejte se na to nejlepší a také nejrychlejší prohlížeče Android v roce 2019.

Nejprve stáhnout a také nastavit prohlížeč Chrome Canary na ploše nebo počítači.

Otevřete jej a také zadejte příznaky Chrome: // v adresním řádku.

Dále, v části Experimentální příznaky zadejte pás klíčových slov v krabici procházení a také hledejte dodržování příznaků:
Strip webUi

Nové animace TabStrip

Posouvatelná tabstrip

Nyní klikněte na tlačítko Zakázané a poté vyberte volbu Povolit v rozbalovací nabídce. Udělejte to pro všechny tři vlajky.

Nyní, abyste mohli povolit proužky na kartě, budete upozorněni na restartování prohlížeče Chrome. Klikněte na restart hned.

Jakmile se váš prohlížeč restartuje, všechny tři příznaky by nyní byly povoleny. Nyní můžete vidět ikonu Strip Trabs jako šipku směřujícího nahoru, vedle nové ikony karty (+).

Kliknutím na něj otevřete nabídku Strips Tab, na kterém můžete vidět úryvky/miniatury všech otevřených karet.

Tyto karty Strips v prohlížeči Chrome Canary se nakonec stanou velkou oblastí a také nevypadá stejně příjemné i pro oči. Stále však nelze zavrčet, pokud to bude dokončit. Mít koncept o materiálu ostatních otevřených karet, aniž by k nim musel opravdu chodit, je určitě fantastický spořič času. Dalším nezbytným bodem, který stojí za to diskutovat, je pravda, že někteří jednotlivci nejsou schopni objevit vlajku Strip Strip WebUI v jejich prohlížeči Kanárského prohlížeče. Zdá se tedy, že se jedná o situaci částečně zavedené funkce nebo aktualizace na straně serveru. V takovém případě budete muset jen počkat, až jednoho dne přistane ve vašem prohlížeči.

Přečtěte si další: Hack The Hidden Google Chrome Dinosaur Game

Zdroj: Chrome Story

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post