Povolit skryté funkce CSC na Galaxy S6 a také S6 Edge

Samsung letos kořenil vlajkovou lodi smartphones válku s krásně vytvořenými prémiovými Galaxy S6 a také smartphony Galaxy S6. Obě gadgety, které mají velkolepý styl s hladkým tělem, posouvají styl soupeření smartphonů Android na další úroveň. Rozhodnutí společnosti Samsung o vyřazení čipové sady Snapdragon 810 a také využití vlastní čipové sady Exynos, fungovalo poměrně dobře přemýšlet o přehřátí problémů procesoru Snapdragon v mnoha dalších vlajkových lodích.

Smartphony Galaxy S6/S6 Edge jsou bezpochyby extrémně výkonné gadgety s špičkovým hardwarem pod kapotou a také uživatelské rozhraní Samsung TouchWiz na front-endu. Jak můžete očekávat, oba zahrnují spoustu funkcí, které budou trvat dlouho předzvěst a i když jste již prozkoumali každý a všechny volby v zařízení, existují některé skryté funkce, které možná nemáte slyšel jsem. Společnost Samsung skryla několik funkcí, jako je nativní nahrávání telefonních hovorů, podpora VoLTE, a mnohem více, které lze rychle spustit s využitím malých vylepšení pomocí možností CSC.

Člen XDA sdílí seznam funkcí, které lze povolit pomocí kódů CSC, ale požadujete, aby byl zakořeněn. Pokud jste dosud nezakořenili svou hranu Galaxy S6/S6, dodržujte níže uvedené odkazy na zakořenění zařízení.

Root Samsung Galaxy S6

Jak zakořenit Samsung Galaxy S6 Edge

Po zakořenění zařízení nastavte libovolný typ aplikace pro průzkumník root a také oprávnění Grant Supersu. Nyní přejděte na System/CSC/další.xml nebo System/CSC/Funkce.xml a otevřete data XML pomocí jakéhokoli typu textového editoru. Nyní si vyberte funkce, které chcete povolit, a vložit odpovídající kódy na konci dat a také je uložit. Restartujte gadgety pro úpravy, aby se projevily.

Povolte skryté funkce CSC na Samsung

Povolit volání Wi-Fi v nastavení telefonu:

True
Povolte nativní nahrávání hlasového telefonu:

záznam odolných
Povolte přepínač šumu závěrky v nastavení vačky:

true
Povolit CAM během hovoru

Povolte výběr rotace příručky v galerii:

True
Kontinuální hudba při využití kamery:

Povolte sjednané volby zasílání zpráv v aplikaci pro zasílání zpráv:

true
True
Povolit výstupní tlačítka ve výchozím procházení:

true
Povolte tajemství druhého znaku na klávesnici na skladě:

True
DE; EN_US; EN_GB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post