Jediný díl zlepšuje Challenge Converter (Dokončeno)

[Josh] představoval zajímavou výzvu. Vytvořit zlepšení konvertoru, který může rozsvítit modrou LED pomocí téměř mrtvé baterie a jedné části. No, byli jsme skeptičtí, dokud jsme neuviděli, že nepočítal územní procesor jako součást. Můžete vidět video z výzvy, níže.

Výzva již byla vyřešena, takže pokud si prohlížíte odkaz, můžete se vyhnout komentářům, dokud nebudete mít čas přemýšlet o svém vlastním řešení. Vyzneme se, první, o které jsme si mysleli, že pravděpodobně není obroben z důvodů [Josh] vysvětluje. Závěrečná odpověď úhledně vyhovuje kritériím hacku.

Zatímco možnost je obtížná (a ne, nedáme to pryč), můžeme říci, že to není “podvádět”. Neexistuje žádný jiný zdroj energie skryté někam nebo něco takového. Výsledkem konečného výsledku je legit a uspokojující a využívá zdokumentované zvláštnosti čipy.

Na konci, skutečné čtení je v komentářích, ale dejte si nějaký čas přemýšlet o tom, jako první. Pokud chcete příklad s mnohem více než jedna další část, jsme viděli spoustu těch. Pokud chcete obnovovat, jak to všechno funguje, možná budete mít radost v tomto příspěvku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post