Vysoce výkonné raketové motory vyrobené z PVC trubky

pro tolik, jak se potěšíme v raketách, výbušninách, stejně jako další škodlivé věci, jsme neřekli slovo o dílech [Richard Nakka]. Je to původní hacker rocketeer s nespočetnými slovy věnovaným řemeslem, aby věci přemístili přímo rychle. Jeden z jeho mnohem více fascinujících vývojů je jeho série na budování raketových motorů z PVC trubky napsané ve spojení s [Chuck Knight].

Pro hnací zrna, PVC Rocket nevyužila typického dusičnanu draselného, ​​stejně jako směsi cukru tak četných domácích pevných raket. Místo toho využívá sorbitol, syntetický sladidlo. Při tání, stejně jako odlévání zrnovitých zrn bázi sorbitolů, je mnohem jednodušší než cukru-bázi směru, sorbitol měl mnohem méně tah než společný cukrová raketa, což z něj činí ideálním kandidátem na PVC motor.

Pro ty z vás přemýšlel o vytrvalosti pvc skříně motoru, [Richard] dělá stav větší raketové motory z 2 nebo 3palcové PVC nemusí dělat velký smysl z důvodu zvýšeného tlaku komory. Existuje relativně inteligentní výztužná technika pro tyto PVC rakety (varování PDF), která zahrnuje použití PVC spojkových spojek, avšak experimenty do vytrvalosti těchto pouzder ještě neměly provádět.

Díky [Caley] za to, že to zasílají.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post