Midi Managed Leslie Stompbox

Zpětně před vývojem průmyslového DSP, hudebníci měli opravdu úžasný vzhled. Jeden z těchto miniaplikací k modifikaci hluku orgánů, kytar, stejně jako ostatní elektronické nástroje byl leslie reproduktor – mluvčí skříň s otáčením rohy, které poskytuje úžasný teplý warble slyšet na tak spoustě tradičních nahrávek. [Nigel] nemá originální Leslie, ale má mnohem méně nákladný, stejně jako lehčí digitální dopad, který emuluje původní Leslie hluk velmi dobře. Jediný problém však je poptávka po proprietárním nožním spínači. Žádný problém, pak od tranzistoru, odpor, stejně jako mátový plechovek se o to postará.

[Nigel] Simulator Leslie – Neo Instruments Ventilator – má nožní spínač pro řízení rychlosti emulovaných otočných reproduktorů. Existují tři možné specifikuje pro reproduktory, rychlé, pomalé, stejně jako brzda, všechny spravovány s konektorem TRS fono. Potenciálně ve snaze získat spotřebitele Gouge na proprietárním nožním spínači, neo nástroje rozhodli, že by využívali zvuk, stejně jako myšlenku konektoru fono, aby řídil rychlost. Učinili tak ve způsobu, který učinil znemožnit pro jediné relé nebo přepnout na změnu rychlosti, nicméně.

Žádný problém pro [Nigel], pak, protože s extrémně základním obvodem, který zahrnuje jen tranzistor, stejně jako odpor, může využít jakýkoliv typ nožního spínače, který chce s jeho Leslie simulátorem. Vývoj nepodporuje funkci brzdy, ale stejně to nevyužívá. Není chudý pro méně než dolar v části, stejně jako Buck padesát v mátých plechovkách.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post