Adobe Flash Player 11.1 pro Android 4.x Ice Cream Sandwich, nyní k dispozici ke stažení na trhu

dnes Adobe vydala aktualizovanou verzi Flash Player 11 na trhu Android označenou jako Flash Player 11.1. Kromě obvyklých vylepšení výkonu a oprav chyb přináší tato verze podporu pro zařízení poháněná Android 4.x Ice Cream Sandwich. Podrobnosti a odkaz ke stažení po skoku!

Zprávy pocházejí z The Verge – blog věnovaný pokrytí spotřební elektroniky a technologie, která je pohání – ve formě krátkého příspěvku, ve kterém diskutují o aktualizaci.

Adobe to učinil oficiálním 9. listopadu: jejich multimediální platforma Adobe Flash – která se používá k přidání interaktivity, animace a zvukového/videa na webové stránky – by se dále vyvíjela pro nová zařízení a aktualizované mobilní operační systémy*. To v té době znamenalo, že Android 2.3 Perbread by byl posledním operačním systémem Android s prohlížečem podporovaným bleskem.

O dva týdny později však společnost Adobe oznámila, že ve skutečnosti aktualizují Adobe Flash Player, aby podporoval nové mobilní zařízení plus aktualizovaný mobilní operační systém – Android 4.x Ice Cream sendvič – naposledy, než se toho vzdají.

Z trhu Android:

Co je nového:

Tato aktualizace na Adobe Flash Player 11 zahrnuje kompatibilitu s zařízeními Android 4 podporovanými zařízeními, vylepšení výkonu a opravy chyb souvisejících se zabezpečením a stabilitou. Kompletní sadu poznámek o uvolnění najdete na :.

Pokud jste si po IT (konečně) vydali včera na Verizonu, možná budete chtít nainstalovat. Zatímco většina internetových webových stránek nyní podporuje video HTML5, určitě narazíte na web nebo dva, který přehrává pouze video založené na Flash. Tehdy budete chtít mít na instalaci Flash Player 11 nainstalovaný do zařízení.

Jaké jsou vaše myšlenky na Flash na mobilních zařízeních? Je to nepříjemnost, která by měla být odstraněna a vůbec nepodporována (jak řekl Steve Jobs)? Nebo je to něco, co vidíte jako plus pro Android? Zvuk v sekci komentářů na naší stránce na Facebooku!

Stáhnout Adobe Flash Player 11.1 [Market Link]

*Vylepšení výkonu a opravy chyb související zabezpečení a stabilita budou samozřejmě odeslány, kdykoli je to nutné. Flash není příliš bezpečný, takže Adobe ho musí aktualizovat docela pravidelně a budou to dělat na chvíli.

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro Android a prozkoumat další aplikace pro vaše zařízení Android.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post