Procesor A6 v iPhone 5 obsahuje Apple vyvinuté přizpůsobené jádra

, když Apple odhalil iPhone 5 na své nedávné mediální akci, zvedli víko o tom, co bylo potenciálně nejhorším udržovaným trikem ve světě smartphonu. Různé úniky, které se objevily v měsících, které vedly, stejně jako prohlášení nás hodně osvítilo o tom, co lze očekávat, a když Apple oficiálně představil zařízení, nebylo žádné fantastické překvapení. Udržování toho bylo řečeno, jedním prvkem gadgetu, který neměl moc ochrany před antoningumenty, byl procesor v zařízení, který se ukázal jako nový procesor Apple A6.

Každý, kdo rutinně sleduje nebo drží krok s oznámení o hardwaru Apple, si již bude vědom toho, že se vždy rozhodne, že se neklouzne do žádného typu fantastických technických specifik o procesorech, které vložili do zařízení. Z pohledu uživatele je jediná věc, kterou skutečně vyžadují porozumět tomu, jak přesně nový procesor skutečně ovlivňuje jejich každodenní využití zařízení, což Apple zakryl, když diskutovali o vylepšení výkonu, jako je zavedení aplikací, ukládání obrázků a také vidět příslušenství od příslušenství V rámci e -mailů.

Těsně před událostí bylo kolem webu malé množství chvění, že procesor v rámci iPhone 5 by byl přizpůsobenou verzí procesoru, která byla zahrnuta do posledního iPadu, což je A5X. Součástí této dohady byla vyvinuta pravdou, že analytici zjistili, že se zdá, že Apple si vyhrazuje úpravy svého návrhu procesoru pro oznámení iPadu v prvním čtvrtletí každého roku. Specialisté na Anandtech nejprve sdíleli svůj názor, že nový A6 v iPhone 5 byl vyvinut kolem dvou jádra ARM A15, což byl předpoklad, který pocházel z vylepšení výkonu odhalené Phil Schiller.

Zdá se, že se ukázalo, že včasný předpoklad je nepřesný, přičemž informace vycházejí dnes, že procesor A6 je skutečně prvním prvním systémem Apple na čipu (SOC), aby fungoval svůj vlastní design ovlivněný ARMV7. To se vzdálí od raného předpokladu a skutečně ukazuje, že procesor A6 je jedním z vlastních tvorby Apple. I když to nemusí znamenat fantastickou nabídku laikovi, výhodou toho je, že Apple skutečně umožňuje přizpůsobit výkon čipové sady, aby vyhovoval jejich vlastním potřebám. Možná iPhone 5 obsahuje mnohem více vývoje, za který někteří poskytují rating IT úvěru.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post