Jak získat Blinkfeed a Sense 5 jako launcher na jakémkoli zařízení Android

, ačkoli skutečnost, že HTC násilně zahrnuje smyslové překrytí většině svých sluchátek, může na jeho uživatele nastrouhat (včetně tohoto), má řadu Užitečné funkce a s ohledem na to je důvod, že uživatelé na telefonech bez HTC mohou chtít kus akce. Prostřednictvím launcher je to nyní možnost, a protože XDA-Developers je běžným zdrojem úžasných hacků Androidu, nemělo by být žádným překvapením, že jeden z uznávaných vývojářů na webu by měl projít touto metodou šíření Sense 5 milovat. Podrobnosti, jako vždy, lze vidět níže.

I když je to obvykle v komunitě Android, že určité funkce jsou jednoduše zvednuty z jednoho zařízení, ROM nebo OS a jsou přeneseny do jiného, ​​to není zcela případ tohoto domácího spouštěče „Sense 5“. Ve skutečnosti je to spíše replikační úsilí, ale zatímco četné vyděšené příběhy nás naučilo dávat si pozor na falešné produkty, ať už by měli mít podobu aplikací nebo zařízení samy, místo toho je spouštěč dokonale nevinná, velmi hodná alternativa pro ty, kteří nemohou Využijte skutečný smysl 5.

Jednou z hlavních rysů Sense 5 je BlinkFeed, který HTC nabízí jako tekoucí sociální portál vašeho obsahu od zpráv k aktivitě sociálních sítí, ale i když ne každý uživatel HTC (včetně opět tohoto) byl tím přijat , je to koncepčně zdravá implementace, která se určitě stala středem mnoha uživatelských interakcí Android.

Stejně jako inkarnace Blinkfeedu je také hrstka témat hozená pro ty, kteří se rádi pohrávají, a s uklizenými počasí, které se má zavést, má spouštěč spoustu co nabídnout.

Pokud máte pocit, že si to vyzkoušíte na svém zařízení, můžete chytit launcher právě teď prostřednictvím níže uvedeného odkazu na prodej. Je však třeba poznamenat, že je stále v beta verzi, takže pokud byste se měli setkat s jakýmikoli problémy nebo si přejete nahlásit chyby, přejděte prosím na původní vlákno na XDA.

(Stáhnout: Udělejte odpalovač beta pro Android v obchodě Play)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro Android a prozkoumat další aplikace pro vaše zařízení Android.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post