Apple vydává MacOS Sierra 10.12.1 Beta 2 vývoj 16B2333A

Apple právě nasadil MacOS Sierra 10.12.1 Beta 2 vyvinout 16B2333A na registrované designéry programu Apple Designer. Právě zde jsou podrobnosti.

Toto druhé vydání přichází jen týden poté, co byla vydána první beta verze MacOS Sierra 10.12.1 do těch, která byla zapsána do programu Designer Apple i Beta Software Application Application a také v ideálním případě poskytne těmto designérům a testerům možnost ne možnost ne Vyzkoušejte pouze platformu, ale také nahlásit jakýkoli typ problémů objevených přímo zpět do Apple.

Stejně jako situace u MacOS Sierra 10.12.1 Beta 1, zdá se, že hlavní hlavní zaměření této druhé beta beta je převážně na nabídnutí hladšího zážitku MacOS pro všechny, kteří si skutečně stáhli a nainstalovali platformu. Spíše než snažit se přidat do jakéhokoli typu nových funkcí nebo změn směřujících ven, Apple se zaměřil na implementaci povinné chyby a oprav interiéru, které by měly v ideálním případě vymýtit několik předběžných problémů, které byly objeveny s online verzí, která je, která je, která je, která je, která je V současné době nabízeno v obchodě Mac App Store jako bezplatná instalace.

Jedním fascinujícím prvkem a inkluzí, který je rovněž zahrnut do posledního designéra iOS 10.1, se vyvíjí v testu, je zahrnutí podpory pro prohlížení fotografií pořízených pomocí nové funkce portrétu, se kterými mohou jednotlivci interagovat na iPhone 7 Plus.

S touto novou funkcí jsou majitelé Lucky iPhone 7 Plus schopni fotografovat pomocí systému videokamery s duálním objektivem s hloubkou pole v reálném čase a dopady Bokeh, podobné tomu, co lze dosáhnout na špičkovém konci Kamery DSLR. Zbytek aktualizace se zdá být dříve zmíněné obrovské opravy a vylepšení výkonu. Jak je obvykle situace s tímto typem aktualizace bodu, pokud byl jakýkoli typ nových funkcí známý, okamžitě se ujistíme, že jsou upozorněny přímo.

Jak je tomu tak vždy, návrháři s existující beta vývoj MacOS na jejich iMac nebo MacBooku, což v podstatě znamená MacOS Sierra 10.12.1 Beta 1, mohou získat nejnovější vydání přímo z obchodu Mac App Store. Alternativně lze instalační údaje také stáhnout a v případě potřeby nainstalovat přímo z portálu Apple Designer Program.

Aktualizace x1: MacOS Sierra 10.12.1 Beta 2 je nabízena těm testerům registrovaným také v softwarovém aplikačním programu Apple Beta.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak vyčistit nastavení MacOS Sierra 10.12 na Mac [Tutorial]

Stáhněte si konečnou verzi MacOS Sierra 10.12 pro váš Mac

Vytvořte MacOS Sierra 10.12 Bootdable USB Flash Drive Instalar, zde je přesně to, jak [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post