Přidání krbu spravuje váš dům automatizace

[James] má systém automatizace obdivuhodného domu, který pracuje po celá léta. To dělá věci, jako je obrazovka určete dvířka garáže, řídit světla, stejně jako i upozorní ho o výpadku napájení. Jedna věc, která nebyla v systému, ale jsou krby, které má ve svém domě. Hardware, který vidíte výše, je přesně to, jak opravit do krbového dálkového ovladače Správa systému v nákupu, aby je automatizoval.

Dálkové ovládání využívá RF komunikovat se základnovou stanicí. Na rozdíl od ovládajících prvků kinového divadla, které využívají IR, to dělá to trochu mnohem těžší na náplast. Jistě, rádi bychom chtěli vidět nějaký reverzní inženýrství protokolu, abychom zajistili, že může být použit základní rádiový modul, avšak [James] vybral cestu, která by označila nejmenší množství hackingu na jeho straně. Pájal vodiče na PCB pro tlačítka, stejně jako spojená s nimi s využitím REED relé. Tyto lisy Arduino Simulate Tlačítko.

S plošinou spojenou s domovní sítí má velký výběr možností. Systém může cítit, pokud je domov obsazený. Pokud to zjistí, že nikdo není dům, vypne krby. [James] Podobně zmiňuje schopnost obrazovky pro oxid uhelnatý nebo domácí požáry, měnící se z plynových krbů v obou případech.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post