10 důvodů, proč je HTC One lepší než iPhone 5 [Video]

, dokud Apple uvidí vhodný k vydání iPhone příští generace, což může být dříve, než si myslíte, iPhone 5 je nejžhavější konkurencí z tábora iOS pro Vlajkové lodě Android, HTC One a Samsung Galaxy S4. Z tohoto důvodu, pokud někdo chce v nadcházejících týdnech vyzvednout iPhone 5, možná na to budete chtít trochu přemýšlet. Z mých zkušeností s HTC One a iPhone 5 jsou oba extrémně schopná zařízení, ale určitě existuje dostatek rozdílů, aby vám přineslo 10 důvodů, které vrcholují nad 5., které lze nalézt ve videu zabudovaném na konci roku tento příspěvek.

Abych byl naprosto upřímný, rozdíl, který odlišuje tyto telefony, zůstává – jak to udělal pro mnoho dalších iterací – operační systémy. Jako vysoce kvalitní a příjemné používat jako HTC One, běží také Android. To může být u mnoha lidí plus mnohem více než negativní, ale vždy budou lidé, kteří v Androidu prostě nebudou potěšit stejně jako iOS. Posledních několik let jsem byl v táboře iOS; Tolik, že jsem vlastnil pouze zařízení iOS. Dříve jsem vstoupil do ekosystému Android, ale žádná zařízení mi nestavila natolik, abych skákal loď relativně trvale, pro kterou musím dát HTC jeden extrémní kredit. Pokud jste fanouškem IOS Diehard a Android nevidíte žádnou výhodu oproti aktuálnímu nastavení, možná budete muset hledat jinde, ale pro všechny ostatní je HTC jedním z nejdostupnějších telefonů na trhu.

Dalším vrcholem telefonu je kvalita hardwaru a sestavení. Nikdo nemůže zavinit výrobu hardwaru společnosti Apple, iPhone 5 je jedním z nejkvalitnějších telefonů na trhu. Jak již bylo řečeno, obrazovka 4,7 “nalezená na té hře přináší do hry slimák, se kterým iPhone 5 se 4” obrazovkou prostě nemůže konkurovat. Jeden je potěšení používat, se zúženými hranami, které se těsně zapadají do vaší ruky, a hliník, který je ráno chladný na dotek. Pokud přicházíte z iPhone 5, není to žádný downgrade v kvalitě hardwaru.

Přizpůsobení je spodní řádek. Pokud chcete přizpůsobit své zařízení, aniž byste museli čekat na útěk z vězení, jako jste pro zařízení iOS, Android je zdaleka volbou, kterou potřebujete. Pokud vás potěší používat svůj telefon, jak byl zamýšlen, a nemáte problém při držení přísných pokynů pro použitelnost společnosti Apple, může být iPhone 5 mnohem více podle vašich představ.

Bez jakéhokoli ještě většího zpoždění, zde je video v první desítce důvodů, proč si myslím, že HTC je na vrcholu iPhone 5:

Přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube pro mnohem více videí.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Zde je důvod, proč jsem propadl svůj iPhone a koupil jsem HTC One [názor]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post