Nainstalujte Android 5.0.2 LWX49L Lollipop OTA na Moto 360

Android Wear se stále plazí na čtyřech nohách, avšak se podíváme na vynikající úspěch nositelných zařízení, věříme, že má prospektivní převzetí trhu smartphonu na smartphonu, aby převzal trh smartphonů v dohledné budoucnosti. V současné době je na trhu nabízeno pouze mnoho gadgetů Android Wear, z nichž mnohé jsou moudré hodinky i kapely. Několik minut s procházením Google a také pochopíte, že Moto 360 je možností odstranění v segmentu SmartWatch. Pokud jste šťastným majitelem Moto 360, právě zde je ještě jedna vynikající zpráva, kterou můžete být šťastní, Android 5.0.2 Lollipop se nyní valí do vaší lesklé smartwatch.

Společnost Motorola s pouhým několika nositelnými pomůckami, která se má soutěžit, zajišťuje, aby jejich korunční klenot zůstal aktualizován na nejnovější verzi Android. Android 5.0.1 pro nositele přinesl spoustu nových funkcí, jako je poslední dohoda o pohledu s návrhy, vylepšení výkonu a zvýšená výdrž baterie. S novým 5.0.2 na obrázku se očekává, že výkon i stabilita Moto 360 zlepší měřitelný rozsah. Kromě optimalizací nejnovější OTA aktualizuje služby Google Play a opravuje několik chyb na smartwatch.

Aktualizace OTA hodnotí v 11,9 MB a přináší gadget do firmwaru LWX49L. V současné době se aktualizace OTA zavádí ve fázích a může trvat dlouho, než se aktualizace dosáhne vašeho oznámení. Pokud máte to štěstí, měli byste již vidět oznámení OTA, pokud tak neučiníte, můžete jej nyní ručně aktualizovat pomocí nejlépe pomocí zrcadlového souboru OTA. Stáhněte si níže uvedená data OTA a vyzkoušejte je pomocí příkazů ADB. Mějte na paměti, že aktualizace OTA je stále netestována, takže existuje možné nebezpečí při jeho blikání. Pokud jste však připraveni jej otestovat na vlastní riziko, zde je soubor OTA.

Stáhněte si soubor OTA: Klikněte zde

Můžete využít našeho tutoriálu ADB Sideloading zdola:

Jak načíst soubory zip pomocí ADB Sideload

Pokusíme se aktualizovat toto publikování, jakmile zjistíme nějaký platný postup instalace. Pokud jste se zabývali nastavením dat OTA na vašem Moto 360, neváhejte zcela ukázat ostatním.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post