Supersonic Projectil přesahuje inženýry Dreams: Supersonic Trebuchet

Už jste někdy posadili, stejně jako myšlenka “Zajímalo by mě, jestli by Trebuchet mohl spustit projektil na nadzvukové rychlosti?” Ani máme. To je to, co se odděluje [David Eade] od zbytku nás. Nepokázal se o otázku, odpověděl to! Stejně jako on dokumentoval celou stavbu v Youtube Video, který můžete vidět pod přestávkou.

TreBuchet je typ katapultu, který byl populární pro použití jako obléhání motoru, než se střelný proud stal věcí. Trebuchets používají dlouhou ruku, aby hodil projektily dál než běžné katapulty. Zaměření bylo obvykle na zvýšení házení vzdálenosti pro velikost projektilu nebo naopak. Ale samozřejmě jste zde číst o druhé věci, kterou lze použít TreBuchets pro: rychlost.

Jak rychle je rychlé? Jak se o bičové praskání, sonic-vzkvétající rychlost vyšší než 450 metrů za sekundu! Jak to udělal? Většinou dřevo, stejně jako kaučuk s některými kovovými bity hozené do bezpečí. Video David] diskutuje v plném celém inženýrství, které šlo do jeho Trebuchetu, stejně jako je to mnohem méně, než byste si mysleli. Je tu velmi uspokojující sestřih z plné moci trebuchet, která to umožňuje slyšitelně jasné, že projektil, který je hozen, jde dobře po rychlosti zvuku, se zprávou zcela podobnou malou pušku.

Vynikající projekt [David] je vynikající projekt, stejně jako prezentace, je jasné, že všichni musí udělat pro vybudování nadzvukové trebuchetu, je to zkusit. Stačí buďte opatrní, stejně jako pohled, kde si tuto věc zastřelíte, než budete mít někoho jiného, ​​ok?

Když už mluvíme o věcech, které mohou jít neočekávaně rychle, podívejte se na tyto neposkvrněné RC kluzáky, které technika rychlost zvuku jen nohy ze země. Stejně jako díky [Keith] pro úžasný tip!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post