Černý pátek nabízí diskontní sazby Apple si užívat série 3 až jen 169 $ [pouze omezené akcie]

, pokud si elegantní popadnete okamžitou 15% diskontní sazbu na Apple série 3 Apple si užijte tento černý pátek, pak jste se dostali k ideálu místo! Apple může distribuovat řadu 5 po celém světě, ale stále je možné se dostat na Apple Bandwagon, aniž by musel platit hloupé náklady díky této vynikající nabídce na velmi prominentní řadě 3.

Je lidská přirozenost chtít být na vrcholu všeho. stejně jako to zahrnuje technologii. Když v době, kdy firma vydala nový produkt nebo novou iteraci stávajícího produktu, cítila široká veřejnost touha koupit tento produkt, aby mohla uvést, že mají současný i největší nabízenou. Nyní však díky pravdě, že podnikání jako Apple čerpá nové verze každých dvanáctiměsíční, je téměř nemožné držet krok, což naznačuje mnohem více a mnohem více lidí se usazuje a vybírá starší modely.

Pokud patříte mezi ty, kteří chtějí ušetřit peníze a vyčistit se pro starší, ale stále zcela schopný hardware, pak se tato nabídka Apple užije řada 3 černý pátek. Dostane vám 38mm Apple uživatele série 3 dokončené v oblasti šedého hliníku a celkem s černou sportovní kapelou. Zahrnuje výkon GPS, který umožňuje Apple užívat pracovat samostatně na propojeném iPhone. To naznačuje, že máte přístup k zcela novému světu fyzické zdatnosti a sledování pro vaše aplikace.

Používá optický snímač srdce, získá přístup ke senzační digitální koruně pro interakci s hodinky a je vybaven procesorem s duálním jádrem S3 pod kapesní. Samozřejmě, že to samozřejmě nabízí akcelerometr i gyroskop, je odolný proti plavání a je schopen instalovat aktuální aktualizace WatchOS, aby se ujistil, že získáte extrémně nejaktuálnější funkce založené na softwaru. Jsme jen čtyři týdny od příchodu obrovského chlapa s vousy, takže by to pro někoho udělalo obrovský dárek. Prohlédněte si jej na níže uvedeném odkazu a ujistěte se, že budete mít prospěch z úspor nákladů, které jsou v současné době v nabídce.

Koupit: Apple si užívá série 3, oblast šedá s hliníkovým situací a také Black Sport Band od Amazonu: 169,99 $ | Původní cena: $ 199

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: iOS 13.2 / iPados 13.2 Odkazy IPSW, OTA Update Final vydaná pro iPhone i iPad

Poznámky k konečnému vydání iOS 13.2, změny, nové funkce: cokoli, co vyžadujete vědět

Downgrade iOS 13.2 / iPados 13.2 na iOS 13.1.3, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.2 pomocí checkra1n předvedený Qwertyoruiopz

iOS 13.2 útěk z vězení Checkra1n Datum vydání Zjevně se škádlí

iOS 13.2 / Catalina Apple Notes App Sync nefunguje pomocí iCloud, právě zde jsou podrobnosti

Nejlepší situace iPhone 11, 11 Pro Max s štíhlými, peněženkami, ultra tenkým designem? Právě zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

IPhone 11/11 Pro Max Protector s temperovaným sklem: právě zde jsou ty nejlepší

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13.1

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace podmínky [nepřetržitě aktualizováno s většinou aktuálních informací]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Amiga v FPGAAmiga v FPGA

Dennis pracoval na této práci přes rok před rokem, než to nedávno uvolnil v fórech Amiga.org (fotografie). Amiga byla pozoruhodná pro jeho využití jedinečných, oddaných procesorových čipů pro úkoly, jako