Jak zjistit, zda člověk špehuje můj telefon Android

Máte obavy, že osoba špehuje nebo sleduje telefon Android? Pokud je tomu tak, dozvíte se, co byste mohli udělat.

Moderní chytré telefony jsou fascinující. Tyto malé počítačové systémy mají dostatek elektřiny, aby zachránily celý náš virtuální život. A pokud se neodpovídá s telefonem, je zabezpečený s cloudem. Všechny naše hudby, obrázky a konverzace žijí v těchto šikovných zařízeních. Je to velmi pohodlné, ale navíc z něj dělá cíl pro špiony. Existuje mnoho proveditelných špionů, které se mohou bát přibližně.

Za prvé, existují hackeři a různí virtuální útočníci, kteří jsou po vašich soukromých informacích. Pak se navíc můžete bát přibližně žárlivých přátel/přítelkyň, předcházející majitelům vašeho telefonu, rodičů nebo dokonce vlády.

Dívá se na mě někdo?

Jak víte, že někdo sleduje váš telefon nebo tablet Android? To je trochu složité, ale jsou tu některé červené vlajky, na které je třeba dávat pozor. Zde vám ukážeme několik problémů s výkonem se Spywarem, který se neustále snaží shromažďovat data. Proto, když tento škodlivý software běží na pozadí, zařízení obvykle zpomaluje. Pokud váš telefon najednou trpí náhlým poklesem výkonu, obávejte se.

To může být způsobeno jinými problémy. Proto si prosím přečtěte článek o tom, jak nejprve urychlit smartphone. Životnost baterie se najednou zmenší. Pokud životnost telefonu není delší než čas, kdy jste jej koupili, je to v pořádku. Baterie se v průběhu času začne vypouštět. Kromě toho, jak roste sběr aplikací, můžete je stále více obdivovat. Je však neobvyklé, že výdrž baterie prudce poklesne.

Sledovací software může spotřebovat spoustu zdrojů. Běžíte na pozadí, používáte GPS a provádíte jiné operace … Někdy je tomu tak vždy. Nízká baterie může znamenat, že někdo sleduje vaše zařízení, nebo může být to, že něco jiného v telefonu vyčerpalo veškerou energii baterie. Kliknutím na níže uvedený odkaz zjistíte, zda váš telefon mohl zemřít z jiných důvodů než špionáže.

Sakra, vaše cenná data. Sledovací aplikace se pokoušejí aktualizovat útočníka. To znamená, že potřebujete data … a je jich hodně. Všimli jste si nějaké neobvyklé použití pro datový soubor? To může být způsobeno možným útokem.

Obzvláště špatné je to, že předplatitelé s neomezeným daty jsou po použití určitého množství dat obvykle omezeni. Můžete také mít omezený datový plán, který situaci zhoršuje. Chcete -li zkontrolovat využití dat: Otevřete aplikaci nastavení telefonu. Vyberte síť a internet.

Přejděte do svého mobilního zařízení a zjistěte, kolik dat používáte. Chcete -li získat podrobnější informace, můžete jít do části „Využití mobilních dat“. Podrobnější informace si můžete prohlédnout a dokonce zjistit, kolik dat každá aplikace používá. Teplota prudce vzrostla.

Zahřívá se váš telefon?

To je v pořádku během intenzivních herních hodin nebo při nabíjení, ale nemělo by se to provádět při nečinnosti, v kapse nebo provádění světelných úkolů. Pokud si v telefonu všimnete neobvyklé teploty, můžete být obětí špionáže.

Slyšel jsi to? Nemluvíme o nadpřirozených jevech … i když se to někdy zdá. Během hovoru někdy monitorovaný telefon vydá podivné zvuky. Může to být bílý šum, bzučení nebo jednoduchá ozvěna. Samozřejmě, že někdy máme všichni špatný příjem, ale to není běžné. Telefon se zapne a vypne.

Teď to nebuď blázen, protože některá terénní vozidla to někdy dělají, ale když vidíte toto podivné chování, dejte si pozor na další tipy. Podivná zpráva jste dostali podivnou textovou zprávu? Obsahuje řadu písmen a čísel ve formě kódů. Možná jen mluvíte o neznámých číslech. Ve skutečnosti mohou být cokoli.

Útočníci je obvykle používají ke komunikaci a odesílání příkazů do zařízení. Pokud například útočník chce vaši polohu, může ji požádat o zaslání zprávy s konvenčním kódem. Nějaké podivné aplikace? Všimli jste si, kde se objeví podivná aplikace? Může to být malware nebo spyware a obvykle se stahuje a nainstalována na vašem smartphonu bez povolení. Co dělá váš telefon? Světla, zvuky a aktivace obrazovky jsou v pořádku, ale vidět, když by se to nemělo stát, není úžasná věc. Pokud se nic nestane, zda váš telefon ukazuje známky aktivity, měli byste se bát. Když je obrazovka zapnutá nebo telefon vydá zvuk a není oznámení. Na první pohled to může naznačovat, že jste monitorováni. Pro hackery může být obtížné vypnout nebo restartovat telefon. Nějaký spyware to může dokonce zabránit tomu, aby se to stalo. Podivné položky v historii prohlížení. Podívejte se na historii prohlížení, kde najdete podivné věci. Zejména zkuste zjistit, zda se týká špionáže telefonu. Někdo může použít svůj prohlížeč ke stažení spywaru. Kromě toho lidé, kteří chtějí ukrást vaše osobní informacenull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post