Budování lepších případů s laserovým řezačem

[Ryan] právě dostal jeho malinovou pi a co lepší způsob, jak přidat novou hračku do svého pracovního stolu než budováním případu pro něj? Pomocí laserové frézy a 3D tiskárny, [Ryan] se podařilo udělat případ, který je jistý, že je to závist všech ostatních tinkererů na jeho hackerspace.

Sestava začala s kusem tmavě červené akrylové v laserové frézy. Po uříznutí loga malinového PI z této akrylové, [Ryan] řez stejné logo – o něco větší – z překližky. Vzhledem k tomu, že byl velmi opatrný pro měření KERF (nebo šířka laserového paprsku / pilového kotouče / co máte), zalesněná verze loga Raspi Fit pohodlně uvnitř akrylového vystřiženého.

Strany krytu jsou jediným kusem překližky s ohybem KERF, takže pro velmi atraktivní zaoblený případ. Konečně, malina PI je namontována na PI desce vytištěnou na Ultimaker.

Pro jako spousta staveb vidíme použití laserové frézy na Hackladay, je tu překvapivě malá informace o využívání skutečného potenciálu těchto strojů s marquetry, Intarsia nebo Fretwork. Skříně jsou vždy v pohodě, takže pokud máte velmi sofistikovanou laserovou řezanou krabici, pošlete to a my to dáme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post