Tablety 2018 iPad Pro jsou dnes až 200 USD, nejnižší ceny, jaké jsme kdy viděli

, Amazon je zjevně v dávající náladě a snaží se přesvědčit spotřebitele, aby přijali velkolepý hardware IPad Pro Apple. Obrovské obchodní zařízení Jeff Bezos v současné době poskytuje slevu až 200 USD na modelech 11 palců a 12,9 palce Apple iPad Pro.

Amazon se zjevně snaží tuto dohodu přitahovat co nejvíce lidí nejen tím, že v nabídce zahrnuje nejen obou modelových profesionálů iPadu, ale také zajišťuje, aby se dohoda rozšiřovala jak WiFi, tak na buněčné verze hardwaru. To znamená, že můžete do značné míry ušetřit velké množství peněz na jakýkoli model, který si vyberete, a začít ukládat s okamžitým účinkem. Vzhledem k tomu, jak populární je Apple IPad Pro, je vynikající vidět, že spotřebitelé mohou okamžitě ušetřit.

Tyto konkrétní modely iPad Pro byly kolem října 2018 a zahrnují velkolepé nové displeje k okraji a přicházejí s redesignem, který odstranil fyzické tlačítko domov. Hardware také zahrnuje systém videokamery Apple Truedepth, který usnadňuje ID obličeje a poskytuje kompatibilitu s nejnovějšími klávesnicemi Apple Pencil a Apple Smart. Pokud si to přejete, je možné získat tento nejnovější přepracovaný model s zcela novou kapacitou 1TB.

Podívejte se na všechny níže uvedené nabídky a zjistěte, kolik byste mohli ušetřit na požadované konfiguraci. Ujistěte se, že jste procházeli variacemi na Amazonu, abyste strávili nejrůznější slevy v pořádku.

Koupit: Apple iPad Pro (11-palcový)-Space Grey (nejnovější model) od Amazonu: 749 $ | Původní cena: 799 $

Koupit: Apple iPad Pro (12,9 palce)-Space Grey (nejnovější model) od Amazonu: 945 $ | Původní cena: 999 $

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 12.2 konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone a iPad

Stáhnout: iOS 12.3 Beta 1 odkazy na IPSW, aktualizace OTA

iOS 12 / 12.1.2 iPhone XS Max Aktualizace útěku z vězení nabízená vedoucím vývojáře UNC0ver Lead Developer

Stav útěku z vězení iOS 12.2: Zde je to, co potřebujete vědět

Útěk z vězení iOS 12 / 12.1.2 / 12.1.2 Beta 3 s UNC0Ver a nainstalovat Cydia, tady je, jak [tutoriál]

Jak snížit iOS 12.2 na iOS 12.1.4 na iPhone nebo iPad

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Amiga v FPGAAmiga v FPGA

Dennis pracoval na této práci přes rok před rokem, než to nedávno uvolnil v fórech Amiga.org (fotografie). Amiga byla pozoruhodná pro jeho využití jedinečných, oddaných procesorových čipů pro úkoly, jako