2021 iPhone bude fungovat jak s ID, tak i in-display touch id [report]

analytik Ming-Chi Kuo se chápe pro to, že věci dostanou do značné míry, a také dnes vydal novou zprávu, která uvádí, že uvádí, že uvádí Apple představí iPhone s Touch ID od roku 2021.

Dokonce jde tak daleko, že uvedl, že Apple také uvolní iPhone s obchodem s ID i Touch ID vyvinutými.

Za účelem toho, aby Kuo provedl, že snímač Touch ID bude umístěn pod displej iPhone, stejně jako řada výrobců telefonů Android dělala pozdě.

Aby to všechno bylo možné, KUO uvádí, že Apple stráví příštích 18 měsíců řešením technických problémů týkajících se implementace. Říká se, že Apple pracoval na tomto typu vydání za poslední dva roky, ale nebyl schopen vytvořit něco, co splňuje jeho náročné standardy.

Společnost Apple již podala patenty týkající se senzorů otisků prstů o otiscích prstů a Kuo věří, že Apple se bude snažit nabídnout iPhone, který využívá jak obchod s ID, tak i ID dotykem než jedním z druhých. Apple však dosud způsobil problémy týkající se využití energie a fyzické velikosti modulu, který je potřebný pro skenování otisku prstu pod displejem. Podle Kuo se očekává, že tyto problémy budou překonány.

V rámci tohoto procesu bude Apple pravděpodobně využívat jeden z ultra zvukových senzorů Qualcomm, který nepotřebuje jednotlivce k umístění prstu na takové konkrétní poloze na obrazovce.

Kuo rovněž uvedl, že Apple Watch získá svůj vlastní typ biometrické zabezpečení ve stejné zprávě, přičemž Touch ID bude pravděpodobně aplikací spíše než řešit ID.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 13 beta 6 / public beta 5 datum vydání ke stažení: Zde je kdy očekávat

Profil stahování iOS 13 public beta 4 vydaný testerům

Stáhněte si iOS 13 beta 5 odkazů na IPSW a aktualizaci OTA pro váš iPhone nebo iPad

IOS 13 beta 5 profilové údaje ke stažení bez účtu návrháře, tady je jak

Útěk z vězení iOS 12.2 Využití UNC0ver 3.3.0 IPA

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si iOS 13 beta 1 odkazy IPSW a nastavení na iPhone XS max, x, xr, 8, 7, plus, 6s, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Raketa CAMRaketa CAM

[Jordan] Poslal nám svůj projekt Rocket CAM. Skutečně není moc, že jsme ještě neviděli, ale jsme věřili spoustu z vás, že budou mít dopady gravitace o něco těžší. Když je